Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Roket Hazırlık, öğrencilerin üniversite sınavlarına online hazırlanmasını sağlayan bir e-öğrenme platformudur.
Roket Hazırlık, 2013’ten günümüze online eğitim sektöründe Türkiye’nin lider kurumu olan Boğaziçi Enstitüsünün bir iştirakidir.

Roket Hazırlık’ı sınava hazırlık sürecinde olan tüm öğrenciler kullanabilir.

Roket Hazırlık kullanmak için herhangi bir okula kayıtlı olmanız gerekmez. Roket Hazırlık kullanmak için herhangi bir koşul bulunmamaktadır.

Roket Hazırlık’a kaydolmak için Roket Hazırlık giriş sayfasını ziyaret etmeniz ardından gerekli bilgileri doldurmanız gerekmektedir.

Roket Hazırlık, doğrudan ÖSYM’nin belirlediği sınav müfredatına uygun içerikler üretir ve her sene bu içeriklerini yeniler. Tüm içerikleri daima günceldir.

Roket Hazırlık güncel ders içerikleri ve konu anlatımlı soru çözümleri ile öğrencinin sınava tam verimle hazırlanmasını sağlar. Ayrıca deneme sınavları ile de öğrenciye gerçek bir sınav deneyimi yaşatır.

Roket Hazırlık, öğretmen kadrosunu halihazırda YKS alanında çalışan, tecrübeli öğretmenlerden seçmektedir. Roket Hazırlık öğretmenleri, İnsan Kaynakları birimimizce hazırlanan özel bir mülakattan geçer ve alanındaki uzmanlığından emin olunduktan sonra seçilir.

Hayır. Roket Hazırlık kullanmak için bilgisayar, tablet ya da telefonundan www.rokethazirlik.com adresini ziyaret etmen yeterli olacaktır.

Roket Hazırlık’ta sunulan ders videolarını indirilemez. Roket Hazırlık videoları özel olarak hazırlanmıştır ve ancak hesap sahibi olan kişiler tarafından görüntülenebilir.

Sınavı kazanma garantisini hiçbir platform veremez. Ancak Roket Hazırlık olarak verimli bir çalışma sistemi ve güncel içerikler sunuyor, öğrencinin yüksek başarı elde etmesini sağlıyoruz.

Roket Hazırlık ile sınavlara hazırlanan öğrenciler bu süreçte etkin öğrenme modelini keşfeder, uzman eğitmenler ile birlikte çalışır, ünlü psikologlardan rehberlik hizmeti alır, etkileşimli soru çözümleri ile gerçek bir sınav deneyimi yaşar.

Roket Hazırlık kurs içerikler TYT Paketi, AYT Paketi ve TYT-AYT tüm dersler şeklinde öğrencinin ihtiyaçlarına uygun şekilde hazırlanmıştır. Tüm kurs içeriklerini görmek için TYT-AYT sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Roket Hazırlık’ta öğrencinin ihtiyaçlarına uygun tüm ders içerikleri ve kurs paketleri bulunmaktadır. Öğrenciler, dersleri tek tek alabildiği gibi sınav paketi şeklinde de alabilmektedir.

Sınav stresi ve kaygısı yaşayan öğrencilere ünlü psikologlar eşliğinde destek sağlıyor, öğrencinin üniversite ve meslek seçimini ideal şekilde yapması için rehberlik hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimiz ek ücrete tabidir.
Profil Görsel
Kursuna Kayıt Oldu
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+90 0850 840 54 37
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat