Biz Kimiz - Roket Hazırlık

Biz Kimiz

Roket Hazırlık, öğrencilerin üniversite sınavlarına online hazırlanmasını sağlayan bir e-öğrenme platformudur.

Geleneksel ve dijital eğitim sistemini bünyesinde birleştiren Roket Hazırlık, alanında uzman öğretmenler ile çekilen ders videolarını öğrenciler ile buluşturuyor, kendi bünyesinde hazırlayıp sunduğu ücretsiz ders materyalleri ile maliyetsiz bir eğitim süreci oluşturuyor. 

Aynı zamanda profesyonel rehberlik servisi ile öğrencinin kariyerini de üniversiteye başlamadan önce belirlemesini sağlarken 7/24 erişime açık olan ders içerikleri ile öğrencinin istediği zaman istediği yerde sınava hazırlanmasına olanak sağlıyor.

Roket Hazırlık, 2013’ten günümüze online eğitim sektöründe Türkiye’nin lider kurumu olan Boğaziçi Enstitüsünün bir iştiraki olarak 2022 yılında faaliyete geçti.

Bugüne kadar yarım milyondan fazla öğrenciyi mezun eden ve yüz binlerce kişinin istihdama katılmasına öncülük eden Boğaziçi Enstitüsü, Roket Hazırlık markası ile de milyonlarca öğrenciyi üniversite sınavına hazırlayarak onların iyi bir geleceğe sahip olmasını istiyor.

Bu bağlamda Roket Hazırlık kendi bünyesinde uzman öğretmenler ile güncel içerikler hazırlıyor, konu anlatımlı soru çözümleri ile öğrencilere gerçek bir sınav deneyimi yaşatıyor, koçluk ve rehberlik hizmeti ile öğrencilerin henüz eğitim hayatının başında hedeflerini belirlemesini sağlıyor.

Profil Görsel
Kursuna Kayıt Oldu
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+90 0850 840 54 37
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat