TYT Paketi | Roket Hazırlık
TYT Paketi
10.799₺

Fiyatı başka bir arkadaşınla paylaşmak mı istiyorsun?
O zaman hediyeli paketi satın al!

TYT Paketi 2024

TYT Paketi, Temel Yeterlilik Testi'nde çıkan bütün konulara yönelik eğitim almak isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır.
Pakete Dahil Kurslar
Bu paket ile birlikte size tanımlanacak olan kurslar
Paket İçeriği

Online sınava hazırlık fırsatlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için Roket Hazırlık tarafından sunulan eğitim paketleri arasında en çok tercih edilenlerden biri TYT Paketi’dir.

TYT Paketi, üniversiteye hazırlık sürecinde Temel Yeterlilik Testi’ne (TYT) girecek olan öğrenciler tarafından tercih edilir. TYT Paketi, öğrencinin sınava en iyi şekilde hazırlanmasını sağlamaktadır. Çünkü alanında yetkin eğitmenler ve soru çözüm videoları eşliğinde sunulur. Ayrıca sınava hazırlık sürecinde online eğitim metodunu kullanması, TYT Paketi’nin birçok öğrenci tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır. Dolayısıyla TYT hazırlık sürecinde olan bir öğrenci TYT Paketi’ne kaydolduğunda Temel Yeterlilik Testi’nde rakiplerine göre bir adım önde olma fırsatı yakalar.

TYT Paketi Nedir?

TYT Paketi, üniversiteye hazırlık sürecinde Temel Yeterlilik Testi’ne girecek öğrencilere yönelik hazırlanan bir online eğitim paketidir.

TYT Paketi, online sınava hazırlık imkanını değerlendirmek isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır. TYT Paketi’ne kaydolan öğrenciler, Temel Yeterlilik Testi konularını en etkin şekilde öğrenmektedir. 

TYT Paketi’nin online eğitim yöntemi ile sunulması, birçok öğrenci için üniversiteye hazırlık sürecini kolaylaştıran bir etken olmaktadır. Çünkü bu süreçte zamanı etkili yönetmek önemlidir ve online eğitim öğrenciye vakit tasarrufu sağlar.

TYT Paketi’nde Hangi Dersler Bulunur?

TYT Paketi’nde şu dersler bulunur:

 • Türkçe
 • Matematik 1,
 • Geometri,
 • Tarih,
 • Coğrafya,
 • Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi,
 • Felsefe,
 • Biyoloji,
 • Fizik,
 • Kimya.

 

TYT Paketi Nasıl Alınır?

TYT Paketi, Roket Hazırlık internet adresine üye olduktan sonra eğitim paketi ücreti ödenerek alınır.

Roket Hazırlık internet sitesine üye olmayan kişiler TYT Paketi’ne kayıt yaptıramamaktadır. Roket Hazırlık internet sitesine üye olmak için ise öğrencinin herhangi bir ücret ödemesine gerek yoktur.

TYT Paketi’ni Kimler Almalıdır?

TYT Paketi’ni şu kişiler alabilir:

 • Temel Yeterlilik Testi’ne (TYT) girecek kişiler,
 • Alan Yeterlilik Testleri’ne (AYT) girecek kişiler,
 • Üniversitede 2 yıllık bölüm (ön lisans) okumak isteyenler.

 

TYT Paketi Dersleri Nasıl Gerçekleştirilir?

TYT Paketi dersleri online eğitim yöntemi ile gerçekleştirilir. TYT Paketi dersleri önceden yayıma hazır hale getirilen videolardan oluşur. Öğrenciler TYT Paketi’ne kaydolduktan sonra dersleri istedikleri zaman izleyebilir. Ders videoları, kişinin bulunduğu mekan fark etmeksizin her yerden seyredilebilir. Böylece TYT hazırlık aşamasında olan öğrenciler daha esnek bir öğrenme süreci geçirir.

TYT Paketi dersleri online ortamda yürütüldüğü için öğrencinin mutlaka aktif bir internet bağlantısının olması gerekmektedir. Çünkü ders videolarını indirmek mümkün değildir. TYT Paketi derslerine telefon, bilgisayar gibi uygun bir teknolojik cihaz kullanılarak katılım sağlanabilir.

TYT Paketi Ders Materyalleri Nelerdir?

TYT Paketi ders materyalleri; ders videoları, soru çözüm videoları, bu videoların PDF hali ve bu derslere yönelik hazırlanan testlerdir.

TYT Paketi ders materyallerine yalnızca bu eğitim paketine kaydolan kişiler erişim sağlayabilmektedir.

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?

Öğrencimizin Roket Hazırlık ile netlerini nasıl arttırdığını öğren.

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun?

Roket Hazırlık ile sınavda başarılı olmayı öğren.

Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun?
Ezberlemek Zor mu Geliyor?

Roket Hazırlık ile öğrenmeye dayalı sınava hazırlık deneyimini yaşa.

Ezberlemek Zor mu Geliyor?
Profil Görsel
Kursuna Kayıt Oldu
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+90 0850 840 54 37
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat