TYT + AYT Sözel Paketi
TYT + AYT Sözel Paketi
15.599₺

Fiyatı başka bir arkadaşınla paylaşmak mı istiyorsun?
O zaman hediyeli paketi satın al!

TYT + AYT Sözel Paketi 2024

TYT + AYT Sözel Paketi, üniversite sınavına hazırlık aşamasındaki sözel bölümü öğrencilerinin TYT ve AYT'de başarılı olması için düzenlenmektedir.
Pakete Dahil Kurslar
Bu paket ile birlikte size tanımlanacak olan kurslar
Paket İçeriği

Online sınava hazırlık imkanından yararlanarak üniversiteye hazırlık aşamasını verimli geçirmek isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği eğitim paketlerinden biri TYT + AYT Sözel Paketi’dir. 

TYT + AYT Sözel Paketi, sınava hazırlık sürecinde sözel bölüm derslerine çalışacak olan öğrencilerin bu dönemi en verimli şekilde geçirmesi için hazırlanmıştır. Örneğin soru çözüm videoları, koçluk ve rehberlik hizmeti gibi özel uygulamalar sayesinde tıpkı bir online dershane mantığında öğrenciye sınava hazırlık aşamasında yardımcı olunmaktadır.

TYT + AYT Sözel Paketi, online eğitim yöntemine göre sunulduğu için öğrenci dersleri istediği sayıda tekrar izleyebilir. Böylece üniversiteye hazırlık sürecindeki öğrenci için bilgi daha kalıcı hale gelmiş olur.

TYT + AYT Sözel Paketi Nedir?

TYT + AYT Sözel Paketi, üniversitede dört yıllık sözel bölüm kazanmak isteyen öğrencilerin sınava en verimli şekilde hazırlık yapması için sunulan bir online eğitim paketidir.

TYT + AYT Sözel Paketi sayesinde öğrenciler verimli ders çalışma ile hedef belirleme tekniklerine hakim olmakta ve kendilerini sınava hazırlık sürecinde geliştirmektedir. TYT + AYT Sözel Paketi’ne ek olarak öğrenciye rehberlik ve koçluk hizmeti verilerek sınava psikolojik olarak hazırlık yapmasına da yardımcı olunur. Çünkü Roket Hazırlık, öğrenciyi bir bütün olarak ele almakta ve sadece sınav başarısına değil, hayat başarısına da önem vermektedir.

TYT + AYT Sözel Paketi ile öğrencinin kendi öğrenme stiline uygun eğitim alması sağlanmaktadır. TYT + AYT Sözel Paketi’ni geleneksel eğitim sistemlerinden ayıran en büyük fark budur. Geleneksel eğitim sistemlerinde her öğrenciye aynı eğitim verilirken TYT + AYT Sözel Paketi ile sunulan online sınava hazırlık sisteminde her öğrencinin sahip olduğu özellikler dikkate alınarak bireysel farklılıkları gözeten bir eğitim uygulanır.

TYT + AYT Sözel Paketi’nde Hangi Dersler Bulunur?

TYT + AYT Sözel Paketi’nde şu dersler bulunur:

 • Türkçe,
 • Matematik 1,
 • Tarih,
 • Geometri,
 • Coğrafya,
 • Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi,
 • Felsefe,
 • Biyoloji,
 • Fizik,
 • Kimya,
 • Türk Dili ve Edebiyatı,
 • Sosyal 1 (Tarih, Coğrafya),
 • Sosyal 2 (Tarih, Coğrafya, Felsefe grubu dersleri).

 

Kısaca söylemek gerekirse TYT + AYT Sözel Paketi, hem tüm TYT derslerini hem de AYT sözel derslerini içerir.

TYT + AYT Sözel Paketi Nasıl Alınır?

TYT + AYT Sözel Paketi, Roket Hazırlık internet sitesine kayıt yaptırıp eğitim paketi ücreti ödenerek alınır.

Roket Hazırlık’ın web sitesine üye olmak için kişinin herhangi bir ücret ödemesine gerek yoktur, siteye üyelik işlemleri tamamen ücretsiz yapılmaktadır. 

TYT + AYT Sözel Paketi ders materyallerine erişmek için öğrencinin ya da velinin belirlenen ücreti ödemesi gerekmektedir. Ücret ödenmediği takdirde kursa kaydolma işlemi gerçekleştirilemez ve öğrenci eğitim materyallerine erişim sağlayamaz.

TYT + AYT Sözel Paketi’ni Kimler Almalıdır?

TYT + AYT Sözel Paketi’ni şu kişiler alabilir:

 • Sınava online hazırlık imkanını değerlendirmek isteyen sözel bölümü öğrencileri,
 • Temel Yeterlilik Testi’ne (TYT) hazırlanan öğrenciler,
 • Alan Yeterlilik Testleri’nde (AYT) sözel derslerden sorumlu olanlar,
 • Üniversitede dört yıllık sözel bölüm kazanmak isteyen öğrenciler.

 

TYT + AYT Sözel Paketi Dersleri Nasıl Gerçekleştirilir?

TYT + AYT Sözel Paketi dersleri online eğitim metodu uygulanarak gerçekleştirilir. Dolayısıyla üniversiteye hazırlık sürecindeki öğrencinin TYT + AYT Sözel Paketi derslerine katılması için sorunsuz çalışan bir internet bağlantısına ve teknolojik cihaza (bilgisayar, telefon vb.) ihtiyacı vardır. 

TYT + AYT Sözel Paketi derslerinin online sınava hazırlık yöntemi ile gerçekleştirilmesi, öğrencilere büyük avantaj sağlamaktadır. Çünkü öğrenci istediği zaman ve istediği kadar ders videolarını izleyebilir. Bu sayede öğrenme daha kalıcı hale gelir ve öğrenci rakiplerine göre 1-0 önde olur.

Online sınava hazırlık sistemi ile öğrenci zamandan da tasarruf eder. Fiziki olarak bir dershaneye gitmek yerine “online dershane” sistemindeki kurslara kaydolan öğrenciler zaman yönetimi ve maddi açıdan daha ekonomik bir tercih yapmış olur.

TYT + AYT Sözel Paketi Ders Materyalleri Nelerdir?

TYT + AYT Sözel Paketi ders materyalleri; Temel Yeterlilik Testi (TYT) dersleri ve Alan Yeterlilik Testleri (AYT) sözel derslerine ait eğitim videoları ile soru çözüm videolarıdır.

TYT + AYT Sözel Paketi ders materyalleri arasında eğitim videoları ve soru çözüm videolarının PDF hali de bulunur. Böylece internetin çekmediği yerlerde de öğrenci sınava hazırlık sürecine devam edebilir. Nitekim online sınava hazırlık fırsatından yararlanan öğrenciler için en önemli kriterlerden biri, bulundukları mekan ve zaman fark etmeksizin hiçbir engele takılmadan sınava hazırlanabiliyor olmalarıdır.

TYT + AYT Sözel Paketi ders materyallerinden bir diğeri ise TYT ve AYT sözel konularına yönelik hazırlanan testlerdir. Öğrenci bu testler yardımıyla hangi konuları tekrar etmesi gerektiğini görebilir ve ders planını buna göre değiştirebilir. Bu sayede daha etkin bir öğrenme süreci geçirilir.

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?

Öğrencimizin Roket Hazırlık ile netlerini nasıl arttırdığını öğren.

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun?

Roket Hazırlık ile sınavda başarılı olmayı öğren.

Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun?
Ezberlemek Zor mu Geliyor?

Roket Hazırlık ile öğrenmeye dayalı sınava hazırlık deneyimini yaşa.

Ezberlemek Zor mu Geliyor?
Profil Görsel
Kursuna Kayıt Oldu
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+90 0850 840 54 37
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat