TYT + AYT Sayısal Paketi
TYT + AYT Sayısal Paketi
15.599₺

Fiyatı başka bir arkadaşınla paylaşmak mı istiyorsun?
O zaman hediyeli paketi satın al!

TYT + AYT Sayısal Paketi 2024

TYT + AYT Sayısal Paketi, Temel Yeterlilik Testi ile Alan Yeterlilik Testleri'ne sayısal bölümden hazırlanan öğrencilere yönelik düzenlenen bir kurs paketidir.
Pakete Dahil Kurslar
Bu paket ile birlikte size tanımlanacak olan kurslar
Paket İçeriği

Online sınava hazırlık sistemi ile üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere yönelik sunulan TYT + AYT Sayısal Paketi, sayısal bölümü öğrencileri için düzenlenen bir paket eğitim programıdır.

TYT + AYT Sayısal Paketi, sınava hazırlık aşamasında online eğitim almak isteyen sayısal bölümü öğrencileri için oluşturulmuştur. TYT + AYT Sayısal Paketi’ne kaydolan üniversiteye hazırlık dönemindeki öğrenciler bu eğitim programı ile netlerini yükseltebilir ve yapay zeka destekli öğrenme modülleri ile rakiplerinin önüne geçebilir.

TYT + AYT Sayısal Paketi Nedir?

TYT + AYT Sayısal Paketi, üniversitede 4 yıllık sayısal bölümü okumak isteyen öğrencilerin üniversiteye hazırlık sürecini en verimli şekilde geçirmesini sağlamak amacıyla hazırlanan bir online sınava hazırlık eğitimidir.

TYT + AYT Sayısal Paketi ile sayısal bölümü öğrencileri hem Temel Yeterlilik Testi’nde (TYT) hem de Alan Yeterlilik Testleri’nde (AYT) çıkacak konulara yönelik kapsamlı bilgi sahibi olmaktadır. TYT + AYT Sayısal Paketi, üniversiteye hazırlık sürecindeki sayısal bölümü öğrencilerinin kendi öğrenme stiline uygun olarak eğitim vermektedir. Bu sayede öğrenme süreci geleneksel eğitim metodlarına göre çok daha verimli geçmektedir. 

TYT + AYT Sayısal Paketi’nde Hangi Dersler Bulunur?

TYT + AYT Sayısal Paketi’nde bulunan dersler şunlardır:

 • Türkçe
 • Matematik 1,
 • Geometri,
 • Tarih,
 • Coğrafya,
 • Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi,
 • Felsefe,
 • Biyoloji (TYT),
 • Fizik (TYT),
 • Kimya (TYT),
 • Fizik (AYT),
 • Kimya (AYT),
 • Biyoloji (AYT),
 • Matematik 2.

 

Kısaca ifade etmek gerekirse TYT + AYT Sayısal Paketi’nde hem bütün TYT konuları hem de AYT sayısal konuları yer almaktadır.

TYT + AYT Sayısal Paketi Nasıl Alınır?

TYT + AYT Sayısal Paketi, Roket Hazırlık web sitesine kayıt yaptırdıktan sonra eğitim paketine ait ücret ödenerek alınır.

Roket Hazırlık web sitesine kaydolmak için öğrencilerin herhangi bir ücret ödemesine gerek yoktur. Yalnızca ilgili eğitim paketinin ücretini ödemek yeterlidir. TYT + AYT Sayısal Paketi’ne kaydolmak isteyen kişilerin gerekli ücreti ödemesi gerekmektedir aksi takdirde kayıt işlemi gerçekleşmediği için eğitim materyallerine erişim sağlanamamaktadır.

TYT + AYT Sayısal Paketi’ni Kimler Almalıdır?

TYT + AYT Sayısal Paketi’ni şu kişiler alabilir:

 • Sınava online hazırlık fırsatından yararlanmak isteyen sayısal bölümü öğrencileri,
 • Üniversiteye hazırlık sürecinde TYT’ye girecek öğrenciler,
 • AYT sayısal bölümü sınavına girmek isteyen öğrenciler,
 • Üniversitede 4 yıllık sayısal bölümü okumak isteyenler.

 

TYT + AYT Sayısal Paketi Dersleri Nasıl Gerçekleştirilir?

TYT + AYT Sayısal Paketi dersleri online eğitim metoduna göre gerçekleştirilir. Dolayısıyla derslere katılmak için öğrencinin internet bağlantısına ve düzgün çalışan bir telefon ya da bilgisayar gibi bir teknolojik araca ihtiyacı vardır.

TYT + AYT Sayısal Paketi dersleri online eğitim yöntemi ile düzenlendiği için öğrenciler ders videolarını indirip izlemek yerine Roket Hazırlık web sitesine giriş yaparak videoları site üzerinden takip etmektedir. 

TYT + AYT Sayısal Paketi Ders Materyalleri Nelerdir?

TYT + AYT Sayısal Paketi ders materyalleri; soru çözüm videoları ve ders videolarıdır. 

Öğrenciler ders ve soru çözüm videolarını PDF formatında indirerek çıktısını alabilir ve internete erişimlerinin olmadığı zamanlarda da ders çalışmaya devam edebilir. Bu sayede üniversiteye hazırlık aşamasında olan öğrenciler için ders çalışma süreci sekteye uğramamış olur.

TYT + AYT Sayısal Paketi ders materyalleri arasında TYT ve AYT sayısal derslerinin pekiştirilmesi için hazırlanan testler de yer alır. Bu testleri öğrencinin çözmesi önemlidir aksi halde öğrenci eksik olduğu noktaları saptamakta zorlanabilir.

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?

Öğrencimizin Roket Hazırlık ile netlerini nasıl arttırdığını öğren.

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun?

Roket Hazırlık ile sınavda başarılı olmayı öğren.

Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun?
Ezberlemek Zor mu Geliyor?

Roket Hazırlık ile öğrenmeye dayalı sınava hazırlık deneyimini yaşa.

Ezberlemek Zor mu Geliyor?
Profil Görsel
Kursuna Kayıt Oldu
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+90 0850 840 54 37
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat