TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi
TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi
15.599₺

Fiyatı başka bir arkadaşınla paylaşmak mı istiyorsun?
O zaman hediyeli paketi satın al!

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi 2024

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi, TYT ve AYT'ye eşit ağırlık bölümünden hazırlık yapan öğrenciler için oluşturulan bir online kurs paketidir.
Pakete Dahil Kurslar
Bu paket ile birlikte size tanımlanacak olan kurslar
Paket İçeriği

Online sınava hazırlık avantajlarından yararlanmak isteyen eşit ağırlık bölümü öğrencileri için hazırlanan TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi ile üniversiteye hazırlık döneminde olan öğrencilere rakiplerine göre önde olma fırsatı sunulur.

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi, öğrencinin sahip olduğu öğrenme stiline göre düzenlenmektedir. Bu sayede öğrencinin kişisel özellikleri geleneksel eğitim sistemlerinde olduğu gibi göz ardı edilmeyecek ve daha etkin bir üniversiteye hazırlık süreci geçirilecektir. 

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi online eğitim yöntemine göre sunulmaktadır. Böylece öğrenci derslere dilediği zaman istediği mekandan katılabilmekte ve kendi öğrenme hızına göre dersleri takip etmektedir.

Ayrıca TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi ile sunulan online sınava hazırlık fırsatı ebeveyn takip sistemini de sunmaktadır. Bu sistem sayesinde veliler öğrencinin akademik durumundan haberdar olmaktadır. Dolayısıyla daha güvenli bir eğitim süreci geçirilmektedir.

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi Nedir?

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi, üniversitede dört yıllık eşit ağırlık bölümü kazanmak isteyen öğrenciler için sunulan bir online eğitim paketidir.

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi, hem Temel Yeterlilik Testi (TYT) hem de Alan Yeterlilik Testleri (AYT) eşit ağırlık derslerine yönelik hazırlanmıştır. TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi’nin online eğitim metoduna göre düzenlenmiş olması, öğrenciler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Çünkü öğrenci bu sistem ile derslere dilediği zaman, istediği yerden katılabilmekte ve dersleri istediği kadar tekrar edebilmektedir.

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi’nde Hangi Dersler Bulunur?

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi’nde şu dersler bulunur:

 • Türkçe,
 • Matematik 1,
 • Tarih,
 • Coğrafya,
 • Geometri,
 • Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi,
 • Felsefe,
 • Biyoloji,
 • Fizik,
 • Kimya,
 • Matematik 2,
 • Sosyal 1 (Tarih, Coğrafya),
 • Türk Dili ve Edebiyatı.

 

Kısaca TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi, hem bütün TYT konularını hem de AYT eşit ağırlık konularını içermektedir.

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi Nasıl Alınır?

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi dersleri Roket Hazırlık’ın internet sitesine üye olduktan sonra eğitime kaydolarak alınır.

Roket Hazırlık’ın internet sitesine üye olmak için öğrenciden ve veliden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Siteye tamamen ücretsiz bir şekilde üye olmak mümkündür. TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi ders materyallerine erişmek için gerekli ücretin ödenmesi gerekmektedir aksi durumda eğitim paketine yapılan kayıt işlemi gerçekleşmemekte ve eğitim materyallerine erişilememektedir.

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi’ni Kimler Almalıdır?

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi’ni şu kişiler almalıdır:

 • Sınava online hazırlık sürecindeki eşit ağırlık öğrencileri,
 • TYT’ye hazırlanan öğrenciler,
 • AYT’de eşit ağırlık bölümünden sınava hazırlık aşamasında olanlar,
 • Üniversitede dört yıllık eşit ağırlık bölümü kazanmak isteyenler.

 

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi Dersleri Nasıl Gerçekleştirilir?

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi dersleri online eğitim sistemine göre gerçekleştirilir. TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi dersleri, önceden hazırlanan eğitim videolarından oluşur. Sınava hazırlık sürecini online eğitim sistemiyle verimli bir şekilde geçirmek isteyen öğrenciler bu fırsattan yararlanmak için önce kursa kaydolmalıdır. Ardından öğrenci dilediği zaman ve istediği kadar ders videolarını izleyebilmektedir. Bu sayede öğrenci kendi öğrenme hızına uygun olarak eğitim alır ve daha verimli bir üniversiteye hazırlık döneminden geçer.

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi dersleri PDF formatında indirilebilir. Öğrenci internetin olmadığı yerlerde PDF dosyalarını kullanarak derslerine çalışabilir. Böylece sınava hazırlık süreci kesintisiz bir şekilde devam etmiş olur. 

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi Ders Materyalleri Nelerdir?

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi ders materyalleri; TYT ve AYT eşit ağırlık konularının anlatıldığı ders videoları ve ders konularını pekiştirmek amacıyla hazırlanan soru çözüm videolarıdır.

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi ders materyalleri arasında ders videoları ile soru çözüm videolarının PDF hali de yer alır. Bu videolarda anlatılan dersler ve soru çözümleri PDF formatında indirilerek internetin olmadığı yerlerde de kullanılabilir. Böylece öğrencinin sınava hazırlık süreci aksamamış olur.

Ayrıca dijital ortam yerine kağıt-kalem ile sınava hazırlanma fikrine daha sıcak bakan öğrenciler PDF dosyalarının çıktısını alarak istedikleri şekilde ders çalışabilir.

TYT + AYT Eşit Ağırlık Paketi ders materyallerinden bir diğeri ise bu pakette yer alan derslere yönelik hazırlanan testlerdir. Bu testler, öğrencinin öğrendiklerini ölçmesi ve seviyesini görmesi için hazırlanmıştır. Öğrenci doğru ve yanlış yaptığı soruları görerek hangi noktalarda kendini geliştirmesi gerektiğine dair fikir sahibi olur.

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?

Öğrencimizin Roket Hazırlık ile netlerini nasıl arttırdığını öğren.

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun?

Roket Hazırlık ile sınavda başarılı olmayı öğren.

Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun?
Ezberlemek Zor mu Geliyor?

Roket Hazırlık ile öğrenmeye dayalı sınava hazırlık deneyimini yaşa.

Ezberlemek Zor mu Geliyor?
Profil Görsel
Kursuna Kayıt Oldu
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+90 0850 840 54 37
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat