KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Gümüş Paket (EB + ÖABT)
KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Gümüş Paket (EB + ÖABT)
KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Gümüş Paket (EB + ÖABT)
5.999₺

Fiyatı başka bir arkadaşınla paylaşmak mı istiyorsun?
O zaman hediyeli paketi satın al!

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Gümüş Paket (EB + ÖABT) 2024

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Gümüş Paket (EB + ÖABT), KPSS'ye girecek olan öğretmen adaylarının eğitim bilimleri ve kendi öğretmenlik alan bilgisi derslerini etkin olarak öğrenmesine yardımcı olur.

Pakete Dahil Kurslar
Bu paket ile birlikte size tanımlanacak olan kurslar
Seçilebilir Ücretsiz Kurslar
Bu paket ile birlikte paketinize ekleyebileceğiniz kurslar
Paket İçeriği

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Gümüş Paket (EB + ÖABT), KPSS’ye girecek olan öğretmen adaylarının alan derslerini ve eğitim bilimleri konularını tek bir eğitim paketi içerisinde öğrendiği bir programdır.

Adaylar kendi öğretmenlik alanlarıyla ilgili olan ÖABT kursunu seçerek kendi paketlerini oluşturabilmektedir.

Paket Avantajı

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Gümüş Paket (EB + ÖABT) ile dersleri ayrı ayrı satın almak yerine hepsini tek seferde alarak daha kazançlı olabilirsiniz.

Program Türü

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Gümüş Paket (EB + ÖABT) dersleri Roket Hazırlık tarafından Zoom uygulaması üzerinden yürütülmektedir. Canlı dersler kaydedilip video şeklinde de öğrencilere sunulmaktadır. Böylece öğrenme süreci daha etkin hale getirilmektedir.

Program Saatleri

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Gümüş Paket (EB + ÖABT) ders saati 730 saat olarak belirlenmiştir. Ders saati ÖSYM’nin takviminde yapılacak güncellemelere göre artabilir.

Ders İçerikleri

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Gümüş Paket (EB + ÖABT) kapsamında işlenecek konular eğitim bilimleri ve kişinin kendi alanına göre seçeceği alan bilgisi dersleri şeklindedir.

Ders Programı

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Gümüş Paket (EB + ÖABT) kapsamında sunulan dersler 2023 Aralık ayında başlayacaktır. Programa kaydolan öğrencilere saatlere ilişkin detaylı bilgi verilecektir.

Tecrübeli Öğretmen Kadrosu

Konuları eksiksiz olarak kavramanız için kurs programımız alanında yetkin öğretmenler eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

Kazanım Analiz Sınavları

Belli bir zaman boyunca işlenmiş dersleri ne ölçüde öğrendiğinizi belirlemek için kazanım analiz sınavları uygulanır. Bu sınavlar mini sınav şeklindedir, deneme sınavları kadar uzun sürmemektedir ve online ortamda yapılır.

Çizgi Altı Etütleri

Konu anlatımları sırasında anlamadığınız konuları öğrenmeniz için çizgi altı etütler düzenlenir. Eksik olduğunuz konular kazanım analiz sınavları ile belirlenir ve ardından ilgili konuları daha iyi kavramanız için çizgi altı etütler yapılır.

10 Adet Türkiye Geneli Deneme Sınavı

Süreci en iyi şekilde geçirmeniz için farklı ulusal yayınlar tarafından hazırlanmış 10 adet deneme sınavı yapılacaktır. Sınavlara online olarak katılabilir ve netleriniz, puanınız gibi tüm sonuçları sistemimiz üzerinden detaylı olarak görebilirsiniz.

Hediye Kitap Seti

Bu kurs programına kaydolan bütün öğrencilere dersler başlamadan üç gün önce ücretsiz olarak yayın paketi gönderilmektedir.

Rehberlik Hizmeti

Öğrencilerin sınava psikolojik olarak da hazırlanmasına destek olmak amacıyla belli tarihlerde ve saatte rehberlik birimi tarafından canlı yayın ile seminer yapılacaktır. Öğrenciler ayda 1 defa rehberlik hizmeti alma fırsatına sahiptir.

WhatsApp ve Telegram İletişim Grupları

Derslerin sanal ortamda yapılmasının sınıf içi etkileşimi ve öğrenme oranını düşürmesi riskinden dolayı WhatsApp ve Telegram grupları kurulmaktadır. Bu iletişim grupları sayesinde öğrenciler, eğitmenlerle kolay bir şekilde iletişim kurabilir ve merak ettiği soruların yanıtını öğrenebilir.

Limitsiz Kunduz Üyeliği

Kurs programına katılan bütün öğrencilere sınırsız Kunduz üyeliği verilmektedir. Bu fırsat sayesinde öğrenciler istediği kadar soru sorabilmektedir. Dolayısıyla çözemedikleri soruların çözümünü öğrenme fırsatı yakalayarak konuları daha iyi öğrenmektedir.

Kamp Programları

Bilgilerinizi pekiştirmek ve eksik olduğunuz noktaları kapatmak için konu anlatımı süreci sona erdikten sonra ders anlatım ve soru çözüm kamplarına katılabilirsiniz.

Teknik Destek

Ders süreci boyunca yaşanabilecek teknik sorunlar için Teknik Destek Hattı üzerinden çözüm sağlanacaktır.

Ödeme Seçenekleri

Ödeme 3 farklı şekilde yapılabilmektedir: Kredi kartı/banka kartı ile tek çekim olarak, havale/EFT ile ya da kredi kartına taksit seçeneğiyle. Kredi kartına taksit ile ödeme yapacak öğrenciler için kullandıkları bankanın belirlemiş olduğu vade farkı ödemeye yansıtılmaktadır.

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?

Öğrencimizin Roket Hazırlık ile netlerini nasıl arttırdığını öğren.

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun?

Roket Hazırlık ile sınavda başarılı olmayı öğren.

Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun?
Ezberlemek Zor mu Geliyor?

Roket Hazırlık ile öğrenmeye dayalı sınava hazırlık deneyimini yaşa.

Ezberlemek Zor mu Geliyor?
Profil Görsel
Kursuna Kayıt Oldu
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+90 0850 840 54 37
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat