KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Bronz Paket (GYGK + ÖABT)
KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Bronz Paket (GYGK + ÖABT)
KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Bronz Paket (GYGK + ÖABT)
5.999₺

Fiyatı başka bir arkadaşınla paylaşmak mı istiyorsun?
O zaman hediyeli paketi satın al!

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Bronz Paket (GYGK + ÖABT) 2024

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Bronz Paket (GYGK + ÖABT), 2024'te KPSS'ye girecek öğretmen adaylarının genel yetenek-genel kültür konuları ile öğretmenlik alan bilgisi konularını mantığını kavrayarak öğrenmesini sağlar.

Pakete Dahil Kurslar
Bu paket ile birlikte size tanımlanacak olan kurslar
Seçilebilir Ücretsiz Kurslar
Bu paket ile birlikte paketinize ekleyebileceğiniz kurslar
Paket İçeriği

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Bronz Paket (GYGK + ÖABT), KPSS’ye girecek olan öğretmen adaylarının kendi alan dersleri ile genel kültür ve yetenek konularını tek bir eğitim paketi içerisinde öğrendiği bir programdır.

Adaylar kendi öğretmenlik alanlarıyla ilgili olan ÖABT kursunu seçerek kendi paketlerini oluşturabilmektedir.

Paket Avantajı

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Bronz Paket (GYGK + ÖABT) ile dersleri ayrı ayrı satın almak yerine hepsini tek seferde alarak daha kazançlı olabilirsiniz.

Program Türü

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Bronz Paket (GYGK + ÖABT) dersleri Roket Hazırlık tarafından Zoom uygulaması üzerinden yürütülmektedir. Canlı dersler kaydedilip video şeklinde de öğrencilere sunulmaktadır. Böylece öğrenme süreci daha etkin hale getirilmektedir.

Program Saatleri

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Bronz Paket (GYGK + ÖABT) ders saati 610 saat olarak belirlenmiştir. Ders saati ÖSYM’nin takviminde yapılacak güncellemelere göre artabilir.

Ders İçerikleri

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Bronz Paket (GYGK + ÖABT) kapsamında işlenecek konular genel kültür ve genel yetenek dersleri ile adayın kendi bölümüyle ilgili öğretmenlik alan bilgisi dersleri şeklindedir.

Ders Programı

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Bronz Paket (GYGK + ÖABT) kapsamında sunulan dersler 25 Ekim’de başlayacaktır. Programa kaydolan öğrencilere saatlere ilişkin detaylı bilgi verilecektir.

Tecrübeli Öğretmen Kadrosu

Öğrenme sürecinin etkin olması için kurs programımız alanında yetkin öğretmenler ile sürdürülmektedir.

Kazanım Analiz Sınavları

Belli bir yere kadar işlenen konuları öğrenip öğrenmediğinizi ölçmek için kazanım analiz sınavları uygulanır. Sınavların soru sayısı azdır ve online ortamda yapılır.

Çizgi Altı Etütleri

Kazanım analiz sınavlarının sonuçları, öğrencilerin çizgi altı etütlere yönlendirilmesinde kullanılır. Ders kazanımlarını edinememiş olan öğrenciler çizgi altı etütlere katılarak konunun her detayını en iyi şekilde öğrenmiş olur.

10 Adet Türkiye Geneli Deneme Sınavı

Türkiye genelinde online olarak düzenlenecek 10 adet deneme sınavı ile öğrenciler kendi seviyelerini görebilecektir. Kaç net yaptıkları, hangi konularda eksikleri olduğu gibi bilgileri sistemiz üzerinden analiz etme fırsatına sahip olmaktadırlar. Deneme sınavları farklı ulusal yayınlar tarafından hazırlanmaktadır.

Hediye Kitap Seti

Dersler başlamadan üç gün önce öğrencilere hediye kitap seti gönderilmektedir.

Rehberlik Hizmeti

Sınava psikolojik olarak hazırlanmak önemli bir detaydır bu yüzden rehberlik birimimiz belli konular üzerine canlı yayın aracılığıyla seminer düzenlemektedir. Öğrenciler her ay 1 kez rehberlik hizmetinden faydalanma fırsatına sahiptir.

WhatsApp ve Telegram İletişim Grupları

Öğrenmeyi daha etkili hale getirmek için WhatsApp ve Telegram grupları kurularak öğrencilerin öğretmenlerle etkileşim halinde olması sağlanmaktadır. İletişim gruplarına katılan öğrenciler eğitmenlere takıldıkları yerleri sorarak eksik oldukları noktaları azaltma şansına erişirler.

Limitsiz Kunduz Üyeliği

Kursa kaydolan tüm öğrenciler, limitsiz Kunduz üyeliğine sahip olmaktadır. Böylece öğrenci çözemediği tüm soruların çözümünü öğrenebilir ve konuları daha iyi kavramış olur.

Kamp Programları

Öğrencilerin eksik olduğu konuları daha iyi öğrenmesi için yoğunlaştırılmış soru çözümü ve konu anlatımı etkinlikleri düzenlenmektedir.

Teknik Destek

Sanal dersler sırasında yaşanabilecek her türlü teknik sorun için Teknik Destek Hattımız hızlı bir şekilde hizmet vermektedir.

Ödeme Seçenekleri

Kursa kaydolacak öğrenciler 3 farklı şekilde ödeme yapabilmektedir: Havale/EFT, kredi kartı veya banka kartı ile tek çekim olarak ya da kredi kartına taksit yaptırarak. Taksitli ödeme yapacak öğrencilerin kullandığı banka tarafından belirlenen vade farkı ödemeye yansımaktadır.

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?

Öğrencimizin Roket Hazırlık ile netlerini nasıl arttırdığını öğren.

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun?

Roket Hazırlık ile sınavda başarılı olmayı öğren.

Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun?
Ezberlemek Zor mu Geliyor?

Roket Hazırlık ile öğrenmeye dayalı sınava hazırlık deneyimini yaşa.

Ezberlemek Zor mu Geliyor?
Profil Görsel
Kursuna Kayıt Oldu
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+90 0850 840 54 37
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat