KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Altın Paket (GYGK + EB + ÖABT)
KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Altın Paket (GYGK + EB + ÖABT)
KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Altın Paket (GYGK + EB + ÖABT)
7.299₺

Fiyatı başka bir arkadaşınla paylaşmak mı istiyorsun?
O zaman hediyeli paketi satın al!

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Altın Paket (GYGK + EB + ÖABT) 2024

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Altın Paket (GYGK + EB + ÖABT), 2024 KPSS hazırlık sürecindeki öğrencilerin sorumlu olduğu tüm konuları roket hızında öğrenmesini sağlar.

Pakete Dahil Kurslar
Bu paket ile birlikte size tanımlanacak olan kurslar
Seçilebilir Ücretsiz Kurslar
Bu paket ile birlikte paketinize ekleyebileceğiniz kurslar
Paket İçeriği

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Altın Paket (GYGK + EB + ÖABT), 2024 yılında KPSS’ye girecek olan adayların alan derslerini, genel kültür ve yetenek ile eğitim bilimleri konularını tek bir eğitim paketi içerisinde öğrendiği bir programdır.

Adaylar kendi öğretmenlik alanlarıyla ilgili olan ÖABT kursunu seçerek kendi paketlerini oluşturabilmektedir.

Paket Avantajı

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Altın Paket (GYGK + EB + ÖABT) ile dersleri ayrı ayrı satın almak yerine hepsini tek seferde alarak daha kazançlı olabilirsiniz.

Program Türü

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Altın Paket (GYGK + EB + ÖABT) dersleri Roket Hazırlık tarafından Zoom uygulaması üzerinden yürütülmektedir. Canlı dersler kaydedilip video şeklinde de öğrencilere sunulmaktadır. Böylece öğrenme süreci daha etkin hale getirilmektedir.

Program Saatleri

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Altın Paket (GYGK + EB + ÖABT) ders saati 980 saat olarak belirlenmiştir. Ders saati ÖSYM’nin takviminde yapılacak güncellemelere göre artabilir.

Ders İçerikleri

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Altın Paket (GYGK + EB + ÖABT) kapsamında işlenecek konular genel kültür ve genel yetenek, eğitim bilimleri ve adayların kendi bölümüyle ilgili olan alan bilgisi dersleri şeklinde sıralanmaktadır.

Ders Programı

KPSS ÖABT Online Canlı Kurs Altın Paket (GYGK + EB + ÖABT) kapsamında sunulan dersler 25 Ekim’de başlayacaktır. Programa kaydolan öğrencilere saatlere ilişkin detaylı bilgi verilecektir.

Tecrübeli Öğretmen Kadrosu

Sınavda sorumlu olduğunuz konuları en iyi şekilde öğrenmeniz için dersler, alanında yetkin öğretmenler tarafından düzenlenmektedir.

Kazanım Analiz Sınavları

Öğrencilerin belirli bir zaman aralığında işlenen dersleri ne kadar kavradığını tespit etmek amacıyla kazanım analiz sınavları uygulanmaktadır. Sınavlar online olarak, mini sınav formatında düzenlenmektedir.

Çizgi Altı Etütleri

Öğrencilerin eksik olduğu, tam olarak kavrayamadığı konuları en iyi şekilde öğrenmesi için çizgi altı etütler düzenlenmektedir. Kazanım analiz sınavlarının sonuçlarına göre ihtiyaç halinde öğrenciler çizgi altı etütlerine yönlendirilmektedir.

10 Adet Türkiye Geneli Deneme Sınavı

Farklı ulusal yayınlardan toplam 10 adet deneme sınavı düzenlenecektir. Deneme sınavlarımıza online olarak katılabilir ve sınav sonuçlarınızı sistemimiz üzerinden değerlendirebilirsiniz.

Hediye Kitap Seti

Programa kaydolan öğrencilerin tamamına ders süreci başlamadan üç gün önce yayın paketi ücretsiz olarak gönderilecektir.

Rehberlik Hizmeti

Rehberlik birimimiz tarafından her ay belirlenen tarihte ve saatte öğrencilerin ihtiyaç duyduğu konularla ilgili canlı yayın şeklinde seminer düzenlenecektir. Her öğrenciye ayda 1 kez rehberlik hizmeti alma hakkı sunulacaktır.

WhatsApp ve Telegram İletişim Grupları

Sanal ortamda yapılan ders sürecinin daha etkili hale getirilmesi için WhatsApp ve Telegram grupları kurulacaktır. Bu gruplar aracılığıyla öğrenciler eğitmenlerimiz ile iletişimde bulunabilir ve dilediği sorunun yanıtını kolayca alabilir.

Limitsiz Kunduz Üyeliği

Eğitimlere katılan herkese hediye edilen Kunduz üyeliği ile öğrenciler çözmekte zorlandığı tüm soruların cevabına kolayca erişebilecektir. Soru sayısı olarak bir sınır bulunmamaktadır. Böylece süreç daha verimli hale gelecektir.

Kamp Programları

Öğrendiklerinizi pekiştirmek ve anlamadığınız yerleri öğrenmek için konu anlatımı süreci bittikten sonra yoğunlaştırılmış ders anlatım ve soru çözüm programlarına katılabilirsiniz. Bu sayede her konuyu tam olarak öğrenmiş olursunuz ve sınavda soru kaçırma ihtimaliniz de azalır.

Teknik Destek

Dersler esnasında yaşanabilecek sorunlar için takip sağlanacaktır. Sizlere sunulan Teknik Destek Hattı üzerinden kolayca yardım alabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Ödemenizi kredi kartı veya banka kartı ile tek çekim şeklinde gerçekleştirebilir, kredi kartına taksit yapabilir ya da havale, EFT gibi seçeneklerimizi değerlendirilebilirsiniz. Taksit seçeneğini tercih etmeniz durumunda bankanızın belirlediği vade farkı ödemenize yansıtılacaktır.

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?

Öğrencimizin Roket Hazırlık ile netlerini nasıl arttırdığını öğren.

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun?

Roket Hazırlık ile sınavda başarılı olmayı öğren.

Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun?
Ezberlemek Zor mu Geliyor?

Roket Hazırlık ile öğrenmeye dayalı sınava hazırlık deneyimini yaşa.

Ezberlemek Zor mu Geliyor?
Profil Görsel
Kursuna Kayıt Oldu
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+90 0850 840 54 37
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat