2024 KPSS Lise-Ön Lisans GYGK Online Kurs (Video Ders)
2024 KPSS Lise-Ön Lisans GYGK Online Kurs (Video Ders)

2024 KPSS Lise-Ön Lisans GYGK Online Kurs (Video Ders)

Roket Etkisi Nedir?

Roket Etkisi; öğrencinin motivasyonunu yüksek tutan, bilimsel öğrenmeye dayalı bir eğitim modelidir. Roket Hazırlık ile sınavlara hazırlanan öğrenciler bu süreçte etkin öğrenme modelini keşfeder, uzman eğitmenler ile çalışır, ünlü psikologlardan rehberlik hizmeti alır, etkileşimli soru çözümleri ile gerçek bir sınav deneyimi yaşar.


Öğrenciye Özel Öğretim Programı

Roket Hazırlık olarak öğrencinin ihtiyaçlarını biliyor, kişiselleştirilmiş ders programları sunuyoruz. Öğrencinin hedefine uygun, roket hızında öğrenme sistemimizin yanı sıra video içerikler ile de öğrencinin dersleri tekrar tekrar izleyebilmesini sağlıyoruz.

Rehberlik ve Koçluk Hizmeti

Sınav stresi ve kaygısı yaşayan öğrencilerimize ünlü psikologlarımız ile destek sağlıyor; öğrencimize üniversite ve meslek seçimini ideal şekilde yapması için rehberlik hizmeti sunuyoruz. (Bu hizmet, ek ücrete tabidir)

Uzman Eğitmenler ile Güncel İçerikler

En güncel içerikleri bünyesinde bulunduran Roket Hazırlık, ÖSYM’nin belirlediği konuları uzman eğitmenler eşliğinde öğrencilere sunuyor. Böylelikle öğrenciler, konuları ezberlemek yerine bütünüyle öğrenebiliyor.

Her Seviye için Soru Çözümleri

Yapay zeka destekli seviye tespit robotu ile öğrencinin seviyesini tespit ediyor, seviyesine uygun soru çözümleri sunuyoruz. Ezber sisteminin dışında kalan öğrenci, kolay ve kendi hızında çalışabileceği bir öğrenme modeli ile sınavlara hazırlanıyor.

Geri Dönüşler

Örnek Videolar

2024 KPSS Lise-Ön Lisans GYGK Online Kurs (Video Ders), KPSS lise veya ön lisans sınavına girecek öğrencilerin gerekli bilgileri öğrenmesini sağlayan, online ortamda video eğitim şeklinde düzenlenen bir eğitim programıdır.


Paket Avantajı

2024 KPSS Lise-Ön Lisans GYGK Online Kurs (Video Ders) ile dersleri ayrı ayrı satın almak yerine hepsini tek seferde alarak daha kazançlı olabilirsiniz.

Program Türü

2024 KPSS Lise-Ön Lisans GYGK Online Kurs (Video Ders) dersleri Roket Hazırlık tarafından önceden kaydedilen dersler aracılığıyla, video eğitim şeklinde yürütülmektedir.

Program Saatleri

2024 KPSS Lise-Ön Lisans GYGK Online Kurs (Video Ders) ders saati 400 saat olarak belirlenmiştir. Ancak ÖSYM’nin açıkladığı sınav takvimi esas alındığı için ders saatlerinde sonradan artış yapılabilir.

Ders İçerikleri

2024 KPSS Lise-Ön Lisans GYGK Online Kurs (Video Ders) kapsamında işlenecek konular ÖSYM’nin 2024 KPSS için belirlediği konu başlıklarıdır. Ders planında ÖSYM’nin güncel takvimi baz alınmaktadır.

Ders Programı

2024 KPSS Lise-Ön Lisans GYGK Online Kurs (Video Ders) kapsamında sunulan dersler belirlenen tarihlerde gerçekleştirilecektir. Programa kaydolan öğrencilere konuya ilişkin bilgi verilecektir.

Tecrübeli Öğretmen Kadrosu

Deneyimli öğretmen kadrosu sayesinde dersler daha verimli bir şekilde işlenir. Böylece öğrenme süreci daha hızlı ve etkin bir şekilde ilerler.

Kazanım Analiz Sınavları

Belirli periyotlarda, işlenen konular üzerinden online mini sınavlar yapılır. Bu sınavlar ile ders sürecinde öğrencilerin edinmesi istenen kazanımların ne kadarına sahip olduğu belirlenir.

Çizgi Altı Etütleri

Öğrencilerin hedeflediği puanı yapması için eksik konularını kapatması önemlidir. Bunun için kazanım analiz sınavı sonuçlarına göre çizgi altı etütleri yapılır. Bu etütler aracılığıyla öğrencilerin anlamadığı konuları kavraması sağlanır.

10 Adet Türkiye Geneli Deneme Sınavı

Online ortamda yapılan Türkiye geneli deneme sınavları ile öğrenciler hangi dersten kaç net yaptıklarını, kaç puan aldıklarını, eksiklerinin neler olduğunu görme fırsatı yakalar. Sınav sonuçları sistemimiz üzerinden analiz edilebilmektedir.

Hediye Kitap Seti

Kursa kaydolan tüm öğrencilere ders süreci başlamadan üç gün önce ücretsiz olarak kitap seti gönderilmektedir.

Rehberlik Hizmeti

Öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun olarak rehberlik seminerleri düzenlenmektedir. Rehberlik birimimiz önceden belirlenen saatlerde ve tarihte canlı yayın ile öğrencilere seminer vermektedir.

Kursa kaydolan öğrencilere ayda 1 kez rehberlik hizmetinden faydalanma hakkı sunulmaktadır.

WhatsApp ve Telegram İletişim Grupları

Öğrencilerin öğretmenlerle kolayca iletişim kurması için WhatsApp ve Telegram grupları kullanılmaktadır. Bu gruplar sayesinde öğrenciler eksik konularını kapatma ve puanlarını arttırma şansı elde etmektedir.

Limitsiz Kunduz Üyeliği

Kursa kaydolan öğrencilerin tamamına sınırsız Kunduz üyeliği verilmektedir, böylece çözülemeyen soruların öğrenilmesi sağlanmaktadır.

Kamp Programları

Konu anlatımı ve soru çözümü kampları ile öğrenciler anlamadıkları konuları öğrenme fırsatı bularak netlerini arttırır. Özellikle konu eksiği olan öğrenciler için bu programlara katılmak oldukça önemlidir.

Teknik Destek

Öğrenme sürecinin her aşamasında öğrenciler teknik sorun yaşamaları durumunda Teknik Destek Hattımız üzerinden yardım alabilmektedir.

Ödeme Seçenekleri

Kursa kaydolmak isteyen öğrenciler EFT/havale, kredi kartına taksit veya kredi kartı/banka kartına tek çekim seçeneklerinden biriyle ödeme yapmaktadır. Taksitle ödeme yapma durumunda öğrencinin kullandığı banka tarafından belirlenen vade farkı da ödemeye yansıtılmaktadır.

Konu Başlıkları

Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? Lise-Ön Lisans GYGK Türkçe Videoları
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? Lise-Ön Lisans GYGK Matematik Videoları
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? Lise-Ön Lisans GYGK Tarih Videoları
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? Lise-Ön Lisans GYGK Coğrafya Videoları
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? Lise-Ön Lisans GYGK Vatandaşlık Videoları
Materyal Desteği
Türkiye’nin önde gelen yayınevlerinden sizin için seçtiğimiz deneme sınavları, ara sınavlar ve hediye kitap seti.
Rehberlik Servisi
Öğrencilerin doğru hedef belirlemesi, sınav kaygısı ve stresi yaşamadan sınava hazırlanması için güçlü bir rehberlik hizmeti. (Bu hizmet, ek ücrete tabidir)
7/24 Tüm İçeriklere Sınırsız Erişim
Öğrencilerin istediği yerden istediği zaman ders içeriklerine ulaşmasını sağlayan yapay zeka destekli çevrim içi eğitim modeli.
Konu Anlatımı ve Soru Çözümleri
Ezbere değil öğrenmeye dayalı, öğrencinin konuyu her yanıyla kavramasını sağlayan konu anlatımı ve soru çözümleri.
KPSS Çalışmak için Yeterli Vaktin Yok mu?
KPSS Çalışmak için Yeterli Vaktin Yok mu?

Bütün program boyunca dersi derste öğrendiğimi söyleyebilirim gönül rahatlığıyla. Üzerine konu tekrarı yapıp soru çözdüğümde programın faydasını ciddi anlamda görmüş oldum.

Fatmanur Yalçınkaya

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?
Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?

Matematik ve Coğrafya’da netlerim ne yapsam yükselmiyordu ama bu program sayesinde kendimi bayağı geliştirdim. Kunduz üyeliğinin ücretsiz olması da çok işime yaradı ayrıca.

Berkay Turan

İşi Bırakmadan KPSS'ye Çalışamıyor musun?
İşi Bırakmadan KPSS'ye Çalışamıyor musun?

Yoğun bir iş hayatım varken KPSS’ye hazırlanmak bana zor geliyordu ama istediğim her yerden derslere bağlanabildim ve bilmediğim konuların mantığını anladım. Çok teşekkür ederim tüm ekibe.

Zeynep Demirci Köse

Profil Görsel
Kursuna Kayıt Oldu
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+90 0850 840 54 37
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat