2024 KPSS Lise-Ön Lisans GYGK Online Kurs (Canlı Ders)
2024 KPSS Lise-Ön Lisans GYGK Online Kurs (Canlı Ders)

2024 KPSS Lise-Ön Lisans GYGK Online Kurs (Canlı Ders)

Roket Etkisi Nedir?

Roket Etkisi; öğrencinin motivasyonunu yüksek tutan, bilimsel öğrenmeye dayalı bir eğitim modelidir. Roket Hazırlık ile sınavlara hazırlanan öğrenciler bu süreçte etkin öğrenme modelini keşfeder, uzman eğitmenler ile çalışır, ünlü psikologlardan rehberlik hizmeti alır, etkileşimli soru çözümleri ile gerçek bir sınav deneyimi yaşar.


Öğrenciye Özel Öğretim Programı

Roket Hazırlık olarak öğrencinin ihtiyaçlarını biliyor, kişiselleştirilmiş ders programları sunuyoruz. Öğrencinin hedefine uygun, roket hızında öğrenme sistemimizin yanı sıra video içerikler ile de öğrencinin dersleri tekrar tekrar izleyebilmesini sağlıyoruz.

Rehberlik ve Koçluk Hizmeti

Sınav stresi ve kaygısı yaşayan öğrencilerimize ünlü psikologlarımız ile destek sağlıyor; öğrencimize üniversite ve meslek seçimini ideal şekilde yapması için rehberlik hizmeti sunuyoruz. (Bu hizmet, ek ücrete tabidir)

Uzman Eğitmenler ile Güncel İçerikler

En güncel içerikleri bünyesinde bulunduran Roket Hazırlık, ÖSYM’nin belirlediği konuları uzman eğitmenler eşliğinde öğrencilere sunuyor. Böylelikle öğrenciler, konuları ezberlemek yerine bütünüyle öğrenebiliyor.

Her Seviye için Soru Çözümleri

Yapay zeka destekli seviye tespit robotu ile öğrencinin seviyesini tespit ediyor, seviyesine uygun soru çözümleri sunuyoruz. Ezber sisteminin dışında kalan öğrenci, kolay ve kendi hızında çalışabileceği bir öğrenme modeli ile sınavlara hazırlanıyor.

Geri Dönüşler

Örnek Videolar

2024 KPSS Lise-Ön Lisans GYGK Online Kurs (Canlı Ders), Kamu Personel Seçme Sınavı'nın lise veya ön lisans bölümünden sınava girecek olan kişilerin KPSS'ye en iyi şekilde hazırlanması için oluşturulan online sınava hazırlık programıdır. Öğrencilerin istediği yerden sınava hazırlanmasını ve gerekli konuları kendi hızında öğrenmesini sağlayan bu kurs ile hedeflere ulaşmak çok daha kolay olacak! Haydi, siz de hemen kaydolun ve istediğiniz puanı alarak rakiplerinizin önüne geçin. 


Program Türü

2024 KPSS Lise-Ön Lisans GYGK Online Kurs (Canlı Ders) programı canlı ders formatında düzenlenmektedir. Öğrenciler, önceden belirlenen tarih ve saatte sanal sınıfta bulunmalıdır. Sanal sınıfın hangi platformda ve hangi link üzerinden gerçekleştirileceği hakkında öğrencilere bilgi verilecektir.

Toplam Ders Saati

2024 KPSS Lise-Ön Lisans GYGK Online Kurs (Canlı Ders) programı 370 saat sürmektedir. Bu sürenin 290 saati konu anlatımı ve 80 saati ise genel tekrar derslerini kapsamaktadır.

Program İçeriği

2024 KPSS Lise-Ön Lisans GYGK Online Kurs (Canlı Ders) program içeriği şunları kapsamaktadır:

  • 290 ders saati sürecek konu öğretimi
  • Öğretim yılı sonunda 80 ders saati sürecek tekrar programı
  • 30 ders saati süren rehberlik seminerleri
  • Ders sonrası uygulanacak ara sınavlar
  • Ücretsiz Kunduz üyeliği

Eğitim Kadrosu

2024 KPSS Lise-Ön Lisans GYGK Online Kurs (Canlı Ders) programı uzman eğitim kadrosu şu şekildedir:

  • Matematik - Sefa Türker
  • Türkçe - Eyüp Mercan
  • Tarih - Canan Genel
  • Coğrafya - Hakan Bileyen
  • Vatandaşlık - Reyhani Karakoç

Program Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

2024 KPSS Lise-Ön Lisans GYGK Online Kurs (Canlı Ders) programı Aralık 2023 - Ağustos 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Haftalık Ders Programı

Canlı dersler her hafta salı ve perşembe olmak üzere iki gün içerisinde düzenlenecektir. Dersler 19.00’da başlayıp 22.10’da sonlacaktır. ÖSYM tarafından açıklanacak sınav takvimine göre ders saati ve ders günlerinde artış yapılabilir.

Dersler belirlenen saatte öğrencilerin katılımıyla düzenlendikten sonra kaydedilmekte ve ders videoları Roket Hazırlık paneline eklenmektedir. Öğrenciler diledikleri zaman ders videolarını izleyebilir ve anlamadıkları ya da unuttukları kısımları izleyebilirler. Böylece hiçbir öğrenci derslerden geri kalmamış olur ve tam öğrenme sağlanır.

Tecrübeli Öğretmen Kadrosu

Öğrenme sürecinin etkin olması için kurs programımız alanında yetkin öğretmenler ile sürdürülmektedir.

Kazanım Analiz Sınavları

Belli bir yere kadar işlenen konuları öğrenip öğrenmediğinizi ölçmek için kazanım analiz sınavları uygulanır. Sınavların soru sayısı azdır ve online ortamda yapılır.

Çizgi Altı Etütleri

Kazanım analiz sınavlarının sonuçları, öğrencilerin çizgi altı etütlere yönlendirilmesinde kullanılır. Ders kazanımlarını edinememiş olan öğrenciler çizgi altı etütlere katılarak konunun her detayını en iyi şekilde öğrenmiş olur.

10 Adet Türkiye Geneli Deneme Sınavı

Türkiye genelinde online olarak düzenlenecek 10 adet deneme sınavı ile öğrenciler kendi seviyelerini görebilecektir. Kaç net yaptıkları, hangi konularda eksikleri olduğu gibi bilgileri sistemiz üzerinden analiz etme fırsatına sahip olmaktadırlar. Deneme sınavları farklı ulusal yayınlar tarafından hazırlanmaktadır.

Hediye Kitap Seti

Dersler başlamadan üç gün önce öğrencilere hediye kitap seti gönderilmektedir.

Rehberlik Hizmeti

Sınava psikolojik olarak hazırlanmak önemli bir detaydır bu yüzden rehberlik birimimiz belli konular üzerine canlı yayın aracılığıyla seminer düzenlemektedir. Öğrenciler her ay 1 kez rehberlik hizmetinden faydalanma fırsatına sahiptir.

WhatsApp ve Telegram İletişim Grupları

Öğrenmeyi daha etkili hale getirmek için WhatsApp ve Telegram grupları kurularak öğrencilerin öğretmenlerle etkileşim halinde olması sağlanmaktadır. İletişim gruplarına katılan öğrenciler eğitmenlere takıldıkları yerleri sorarak eksik oldukları noktaları azaltma şansına erişirler.

Limitsiz Kunduz Üyeliği

Kursa kaydolan tüm öğrenciler, limitsiz Kunduz üyeliğine sahip olmaktadır. Böylece öğrenci çözemediği tüm soruların çözümünü öğrenebilir ve konuları daha iyi kavramış olur.

Kamp Programları

Öğrencilerin eksik olduğu konuları daha iyi öğrenmesi için yoğunlaştırılmış soru çözümü ve konu anlatımı etkinlikleri düzenlenmektedir.

Teknik Destek

Sanal dersler sırasında yaşanabilecek her türlü teknik sorun için Teknik Destek Hattımız hızlı bir şekilde hizmet vermektedir.

Ödeme Seçenekleri

Kursa kaydolacak öğrenciler 3 farklı şekilde ödeme yapabilmektedir: Havale/EFT, kredi kartı veya banka kartı ile tek çekim olarak ya da kredi kartına taksit yaptırarak. Taksitli ödeme yapacak öğrencilerin kullandığı banka tarafından belirlenen vade farkı ödemeye yansımaktadır.

Konu Başlıkları

Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? Roket Hazırlık GYGK Canlı Kurs Türkçe
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? Roket Hazırlık GYGK Canlı Kurs Vatandaşlık
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? Roket Hazırlık GYGK Canlı Kurs Tarih
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? Roket Hazırlık GYGK Canlı Kurs Matematik
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? Roket Hazırlık GYGK Canlı Rehberlik Dersi
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? Roket Hazırlık GYGK Canlı Kurs Coğrafya
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? Lise-Ön Lisans GYGK Türkçe Canlı Ders Kayıtları
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? Lise-Ön Lisans GYGK Matematik Canlı Ders Kayıtları
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? Lise-Ön Lisans GYGK Tarih Canlı Ders Kayıtları
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? Lise-Ön Lisans GYGK Coğrafya Canlı Ders Kayıtları
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? Lise-Ön Lisans GYGK Vatandaşlık Canlı Ders Kayıtları
Materyal Desteği
Türkiye’nin önde gelen yayınevlerinden sizin için seçtiğimiz deneme sınavları, ara sınavlar ve hediye kitap seti.
Rehberlik Servisi
Öğrencilerin doğru hedef belirlemesi, sınav kaygısı ve stresi yaşamadan sınava hazırlanması için güçlü bir rehberlik hizmeti. (Bu hizmet, ek ücrete tabidir)
7/24 Tüm İçeriklere Sınırsız Erişim
Öğrencilerin istediği yerden istediği zaman ders içeriklerine ulaşmasını sağlayan yapay zeka destekli çevrim içi eğitim modeli.
Konu Anlatımı ve Soru Çözümleri
Ezbere değil öğrenmeye dayalı, öğrencinin konuyu her yanıyla kavramasını sağlayan konu anlatımı ve soru çözümleri.
KPSS Çalışmak için Yeterli Vaktin Yok mu?
KPSS Çalışmak için Yeterli Vaktin Yok mu?

Bütün program boyunca dersi derste öğrendiğimi söyleyebilirim gönül rahatlığıyla. Üzerine konu tekrarı yapıp soru çözdüğümde programın faydasını ciddi anlamda görmüş oldum.

Fatmanur Yalçınkaya

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?
Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?

Matematik ve Coğrafya’da netlerim ne yapsam yükselmiyordu ama bu program sayesinde kendimi bayağı geliştirdim. Kunduz üyeliğinin ücretsiz olması da çok işime yaradı ayrıca.

Berkay Turan

İşi Bırakmadan KPSS'ye Çalışamıyor musun?
İşi Bırakmadan KPSS'ye Çalışamıyor musun?

Yoğun bir iş hayatım varken KPSS’ye hazırlanmak bana zor geliyordu ama istediğim her yerden derslere bağlanabildim ve bilmediğim konuların mantığını anladım. Çok teşekkür ederim tüm ekibe.

Zeynep Demirci Köse

Profil Görsel
Kursuna Kayıt Oldu
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+90 0850 840 54 37
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat