2024 KPSS Lisans GYGK Online Kurs (Video Ders)
2024 KPSS Lisans GYGK Online Kurs (Video Ders)

2024 KPSS Lisans GYGK Online Kurs (Video Ders)

Roket Etkisi Nedir?

Roket Etkisi; öğrencinin motivasyonunu yüksek tutan, bilimsel öğrenmeye dayalı bir eğitim modelidir. Roket Hazırlık ile sınavlara hazırlanan öğrenciler bu süreçte etkin öğrenme modelini keşfeder, uzman eğitmenler ile çalışır, ünlü psikologlardan rehberlik hizmeti alır, etkileşimli soru çözümleri ile gerçek bir sınav deneyimi yaşar.


Öğrenciye Özel Öğretim Programı

Roket Hazırlık olarak öğrencinin ihtiyaçlarını biliyor, kişiselleştirilmiş ders programları sunuyoruz. Öğrencinin hedefine uygun, roket hızında öğrenme sistemimizin yanı sıra video içerikler ile de öğrencinin dersleri tekrar tekrar izleyebilmesini sağlıyoruz.

Rehberlik ve Koçluk Hizmeti

Sınav stresi ve kaygısı yaşayan öğrencilerimize ünlü psikologlarımız ile destek sağlıyor; öğrencimize üniversite ve meslek seçimini ideal şekilde yapması için rehberlik hizmeti sunuyoruz. (Bu hizmet, ek ücrete tabidir)

Uzman Eğitmenler ile Güncel İçerikler

En güncel içerikleri bünyesinde bulunduran Roket Hazırlık, ÖSYM’nin belirlediği konuları uzman eğitmenler eşliğinde öğrencilere sunuyor. Böylelikle öğrenciler, konuları ezberlemek yerine bütünüyle öğrenebiliyor.

Her Seviye için Soru Çözümleri

Yapay zeka destekli seviye tespit robotu ile öğrencinin seviyesini tespit ediyor, seviyesine uygun soru çözümleri sunuyoruz. Ezber sisteminin dışında kalan öğrenci, kolay ve kendi hızında çalışabileceği bir öğrenme modeli ile sınavlara hazırlanıyor.

Geri Dönüşler

Örnek Videolar

2024 KPSS Lisans GYGK Online Kurs (Video Ders), KPSS lisans hazırlık sürecinde olan öğrencilerin genel kültür ve genel yetenek konularını video eğitim şeklinde, uzman eğitmenlerden öğrenmesini sağlayan bir eğitim programıdır.


Paket Avantajı

2024 KPSS Lisans GYGK Online Kurs (Video Ders) ile dersleri ayrı ayrı satın almak yerine hepsini tek seferde alarak daha kazançlı olabilirsiniz.

Program Türü

2024 KPSS Lisans GYGK Online Kurs (Video Ders) dersleri Roket Hazırlık tarafından uzman eğitmenler eşliğinde kaydedilen videolar ile yürütülmektedir.

Program Saatleri

2024 KPSS Lisans GYGK Online Kurs (Video Ders) ders saati 400 saat olarak belirlenmiştir.

Ders İçerikleri

2024 KPSS Lisans GYGK Online Kurs (Video Ders) kapsamında işlenecek konular ÖSYM’nin 2024 KPSS için belirlediği konu başlıklarıdır. Ders planında ÖSYM’nin güncel takvimi baz alınmaktadır.

Ders Programı

2024 KPSS Lisans GYGK Online Kurs (Video Ders) kapsamında sunulan dersler video şeklinde düzenlendiği için öğrenciler dersleri dilediği zaman, istediği mekandan takip edebilmektedir. Ders videoları, canlı eğitimlerin kaydı şeklinde sunulduğu için en geç kasım ayı içerisinde öğrencilerin erişimine sunulacaktır.

Tecrübeli Öğretmen Kadrosu

Dersler alanında deneyimli öğretmenler ile düzenlenmektedir, bu sayede öğrenme süreci daha etkin hale gelmektedir.

Kazanım Analiz Sınavları

Belli sayıda konu işlendikten sonra öğrencilere kazanım analiz sınavı yapılmaktadır. Bu sınavlar ile öğrencilerin konuları ne kadar anladığı anlaşılmaktadır.

Kazanım analiz sınavları mini sınav şeklinde yapılır ve online ortamda düzenlenir.

Çizgi Altı Etütleri

Kazanım analiz sınavlarında öğrencilerin aldığı sonuçlara göre çizgi altı etütler yapılır. İstenen düzeyde başarıya ulaşamayan öğrenciler çizgi altı etütlerine yönlendirilir ve bu etütler ile öğrenci konunun bütün detaylarını en iyi şekilde öğrenmiş olur.

10 Adet Türkiye Geneli Deneme Sınavı

Online olarak Türkiye geneli deneme sınavları düzenlenmektedir. Farklı ulusal yayınların hazırlamış olduğu bu sınavlar ile öğrenciler yaptıkları net sayısı, puan gibi pek çok bilgiye sistemimiz üzerinden erişebilmektedir.

Hediye Kitap Seti

Ders sürecinden üç gün önce kursa kayıt yaptıran öğrencilere hediye kitap seti gönderilmektedir.

Rehberlik Hizmeti

Rehberlik birimimiz tarafından öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği alanlarda seminer düzenlenmektedir. Seminerler canlı yayın ile yapılmaktadır. Tarihler ve saatler hakkında öğrencilere önceden bilgi verilmektedir.

Kurs programına kayıt yaptırmış öğrenciler ayda 1 defa rehberlik hizmetinden yararlanabilmektedir.

WhatsApp ve Telegram İletişim Grupları

WhatsApp ve Telegram grupları ile öğrencilerin öğretmenlerle kolay bir şekilde iletişim kurması sağlanmaktadır. Öğrenciler eksik oldukları yerleri sorarak netlerini arttırma fırsatı yakalamaktadır.

Limitsiz Kunduz Üyeliği

Kursa kayıt yaptıran bütün öğrencilere sınırsız bir şekilde kullanılabilen Kunduz üyeliği verilmektedir. Bu sayede öğrenciler yapamadıkları soruların nasıl çözüldüğünü kolayca öğrenebilmektedir.

Kamp Programları

Yoğunlaştırılmış soru çözümleri ve konu anlatımı programları ile öğrenciler anlamadıkları konuları öğrenme şansı elde etmektedir.

Teknik Destek

Ders süreci boyunca oluşabilecek her türlü teknik aksaklık için Teknik Destek Hattımız hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Teknik sorun yaşayan öğrencilere bu alanda hizmet verilmektedir.

Ödeme Seçenekleri

Öğrenciler kredi kartına taksit, EFT/havale ya da banka kartı/kredi kartına tek çekim seçeneklerinden biriyle ödeme yapabilmektedir. Taksitli seçeneği değerlendirecek öğrencilerin ödemesine kullandığı banka tarafından belirlenmiş vade farkı yansıtılmaktadır.

Konu Başlıkları

Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? Lisans GYGK Matematik Videoları
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? Lisans GYGK Tarih Videoları
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? Lisans GYGK Coğrafya Videoları
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? Lisans GYGK Vatandaşlık Videoları
Materyal Desteği
Türkiye’nin önde gelen yayınevlerinden sizin için seçtiğimiz deneme sınavları, ara sınavlar ve hediye kitap seti.
Rehberlik Servisi
Öğrencilerin doğru hedef belirlemesi, sınav kaygısı ve stresi yaşamadan sınava hazırlanması için güçlü bir rehberlik hizmeti. (Bu hizmet, ek ücrete tabidir)
7/24 Tüm İçeriklere Sınırsız Erişim
Öğrencilerin istediği yerden istediği zaman ders içeriklerine ulaşmasını sağlayan yapay zeka destekli çevrim içi eğitim modeli.
Konu Anlatımı ve Soru Çözümleri
Ezbere değil öğrenmeye dayalı, öğrencinin konuyu her yanıyla kavramasını sağlayan konu anlatımı ve soru çözümleri.
KPSS Çalışmak için Yeterli Vaktin Yok mu?
KPSS Çalışmak için Yeterli Vaktin Yok mu?

Bütün program boyunca dersi derste öğrendiğimi söyleyebilirim gönül rahatlığıyla. Üzerine konu tekrarı yapıp soru çözdüğümde programın faydasını ciddi anlamda görmüş oldum.

Fatmanur Yalçınkaya

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?
Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?

Matematik ve Coğrafya’da netlerim ne yapsam yükselmiyordu ama bu program sayesinde kendimi bayağı geliştirdim. Kunduz üyeliğinin ücretsiz olması da çok işime yaradı ayrıca.

Berkay Turan

İşi Bırakmadan KPSS'ye Çalışamıyor musun?
İşi Bırakmadan KPSS'ye Çalışamıyor musun?

Yoğun bir iş hayatım varken KPSS’ye hazırlanmak bana zor geliyordu ama istediğim her yerden derslere bağlanabildim ve bilmediğim konuların mantığını anladım. Çok teşekkür ederim tüm ekibe.

Zeynep Demirci Köse

Profil Görsel
Kursuna Kayıt Oldu
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+90 0850 840 54 37
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat