2024 KPSS GYGK Türkçe Kursu (Canlı - Tek Ders)
2024 KPSS GYGK Türkçe Kursu (Canlı - Tek Ders)

2024 KPSS GYGK Türkçe Kursu (Canlı - Tek Ders)

Roket Etkisi Nedir?

Roket Etkisi; öğrencinin motivasyonunu yüksek tutan, bilimsel öğrenmeye dayalı bir eğitim modelidir. Roket Hazırlık ile sınavlara hazırlanan öğrenciler bu süreçte etkin öğrenme modelini keşfeder, uzman eğitmenler ile çalışır, ünlü psikologlardan rehberlik hizmeti alır, etkileşimli soru çözümleri ile gerçek bir sınav deneyimi yaşar.


Öğrenciye Özel Öğretim Programı

Roket Hazırlık olarak öğrencinin ihtiyaçlarını biliyor, kişiselleştirilmiş ders programları sunuyoruz. Öğrencinin hedefine uygun, roket hızında öğrenme sistemimizin yanı sıra video içerikler ile de öğrencinin dersleri tekrar tekrar izleyebilmesini sağlıyoruz.

Rehberlik ve Koçluk Hizmeti

Sınav stresi ve kaygısı yaşayan öğrencilerimize ünlü psikologlarımız ile destek sağlıyor; öğrencimize üniversite ve meslek seçimini ideal şekilde yapması için rehberlik hizmeti sunuyoruz. (Bu hizmet, ek ücrete tabidir)

Uzman Eğitmenler ile Güncel İçerikler

En güncel içerikleri bünyesinde bulunduran Roket Hazırlık, ÖSYM’nin belirlediği konuları uzman eğitmenler eşliğinde öğrencilere sunuyor. Böylelikle öğrenciler, konuları ezberlemek yerine bütünüyle öğrenebiliyor.

Her Seviye için Soru Çözümleri

Yapay zeka destekli seviye tespit robotu ile öğrencinin seviyesini tespit ediyor, seviyesine uygun soru çözümleri sunuyoruz. Ezber sisteminin dışında kalan öğrenci, kolay ve kendi hızında çalışabileceği bir öğrenme modeli ile sınavlara hazırlanıyor.

Geri Dönüşler

Örnek Videolar

2024 KPSS GYGK Türkçe Kursu (Canlı - Tek Ders), KPSS Genel Yetenek - Genel Kültür Sınavı kapsamında sorulan Türkçe konularını akılda kalıcı bir şekilde öğrenmek isteyen öğrenciler için hazırlanan bir eğitim programıdır.

Program Türü

2024 KPSS GYGK Türkçe Kursu (Canlı - Tek Ders) dersleri Zoom aracılığıyla canlı ders formatında düzenlenmektedir. Dersler kaydedilip video formatında da öğrencilere sunulmaktadır.

Program Saatleri

2024 KPSS GYGK Türkçe Kursu (Canlı - Tek Ders) ders saati 60 saat olarak belirlenmiştir.

Ders İçerikleri

2024 KPSS GYGK Türkçe Kursu (Canlı - Tek Ders) kapsamında işlenecek konular ÖSYM’nin belirlediği konu başlıklarından oluşmaktadır. Ders planında ÖSYM’nin güncel takvimi baz alınmaktadır.

Ders Programı

2024 KPSS GYGK Türkçe Kursu (Canlı - Tek Ders) kapsamında sunulan dersler 25 Ekim tarihinde başlayacaktır.

Tecrübeli Öğretmen Kadrosu

Sınavda sorumlu olduğunuz konuları en iyi şekilde öğrenmeniz için dersler, alanında yetkin öğretmenler tarafından düzenlenmektedir.

Kazanım Analiz Sınavları

Öğrencilerin belirli bir zaman aralığında işlenen dersleri ne kadar kavradığını tespit etmek amacıyla kazanım analiz sınavları uygulanmaktadır. Sınavlar online olarak, mini sınav formatında düzenlenmektedir.

Çizgi Altı Etütleri

Öğrencilerin eksik olduğu, tam olarak kavrayamadığı konuları en iyi şekilde öğrenmesi için çizgi altı etütler düzenlenmektedir. Kazanım analiz sınavlarının sonuçlarına göre ihtiyaç halinde öğrenciler çizgi altı etütlerine yönlendirilmektedir.

10 Adet Türkiye Geneli Deneme Sınavı

Farklı ulusal yayınlardan toplam 10 adet deneme sınavı düzenlenecektir. Deneme sınavlarımıza online olarak katılabilir ve sınav sonuçlarınızı sistemimiz üzerinden değerlendirebilirsiniz.

Hediye Kitap Desteği

Programa kaydolan öğrencilerin tamamına ders süreci başlamadan üç gün önce yayın paketi ücretsiz olarak gönderilecektir.

Rehberlik Hizmeti

Rehberlik birimimiz tarafından her ay belirlenen tarihte ve saatte öğrencilerin ihtiyaç duyduğu konularla ilgili canlı yayın şeklinde seminer düzenlenecektir. Her öğrenciye ayda 1 kez rehberlik hizmeti alma hakkı sunulacaktır.

WhatsApp ve Telegram İletişim Grupları

Sanal ortamda yapılan ders sürecinin daha etkili hale getirilmesi için WhatsApp ve Telegram grupları kurulacaktır. Bu gruplar aracılığıyla öğrenciler eğitmenlerimiz ile iletişimde bulunabilir ve dilediği sorunun yanıtını kolayca alabilir.

Limitsiz Kunduz Üyeliği

Eğitimlere katılan herkese hediye edilen Kunduz üyeliği ile öğrenciler çözmekte zorlandığı tüm soruların cevabına kolayca erişebilecektir. Soru sayısı olarak bir sınır bulunmamaktadır. Böylece süreç daha verimli hale gelecektir.

Kamp Programları

Öğrendiklerinizi pekiştirmek ve anlamadığınız yerleri öğrenmek için konu anlatımı süreci bittikten sonra yoğunlaştırılmış ders anlatım ve soru çözüm programlarına katılabilirsiniz. Bu sayede her konuyu tam olarak öğrenmiş olursunuz ve sınavda soru kaçırma ihtimaliniz de azalır.

Teknik Destek

Dersler esnasında yaşanabilecek sorunlar için takip sağlanacaktır. Sizlere sunulan Teknik Destek Hattı üzerinden kolayca yardım alabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Ödemenizi kredi kartı veya banka kartı ile tek çekim şeklinde gerçekleştirebilir, kredi kartına taksit yapabilir ya da havale, EFT gibi seçeneklerimizi değerlendirilebilirsiniz. Taksit seçeneğini tercih etmeniz durumunda bankanızın belirlediği vade farkı ödemenize yansıtılacaktır.

Konu Başlıkları

Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? Roket Hazırlık GYGK Canlı Kurs Türkçe
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? GYGK Türkçe Canlı Ders Kayıtları
Materyal Desteği
Türkiye’nin önde gelen yayınevlerinden sizin için seçtiğimiz deneme sınavları, ara sınavlar ve hediye kitap seti.
Rehberlik Servisi
Öğrencilerin doğru hedef belirlemesi, sınav kaygısı ve stresi yaşamadan sınava hazırlanması için güçlü bir rehberlik hizmeti. (Bu hizmet, ek ücrete tabidir)
7/24 Tüm İçeriklere Sınırsız Erişim
Öğrencilerin istediği yerden istediği zaman ders içeriklerine ulaşmasını sağlayan yapay zeka destekli çevrim içi eğitim modeli.
Konu Anlatımı ve Soru Çözümleri
Ezbere değil öğrenmeye dayalı, öğrencinin konuyu her yanıyla kavramasını sağlayan konu anlatımı ve soru çözümleri.
KPSS Çalışmak için Yeterli Vaktin Yok mu?
KPSS Çalışmak için Yeterli Vaktin Yok mu?

Bütün program boyunca dersi derste öğrendiğimi söyleyebilirim gönül rahatlığıyla. Üzerine konu tekrarı yapıp soru çözdüğümde programın faydasını ciddi anlamda görmüş oldum.

Fatmanur Yalçınkaya

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?
Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?

Matematik ve Coğrafya’da netlerim ne yapsam yükselmiyordu ama bu program sayesinde kendimi bayağı geliştirdim. Kunduz üyeliğinin ücretsiz olması da çok işime yaradı ayrıca.

Berkay Turan

İşi Bırakmadan KPSS'ye Çalışamıyor musun?
İşi Bırakmadan KPSS'ye Çalışamıyor musun?

Yoğun bir iş hayatım varken KPSS’ye hazırlanmak bana zor geliyordu ama istediğim her yerden derslere bağlanabildim ve bilmediğim konuların mantığını anladım. Çok teşekkür ederim tüm ekibe.

Zeynep Demirci Köse

Profil Görsel
Kursuna Kayıt Oldu
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+90 0850 840 54 37
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat