2024 KPSS GYGK Matematik Kursu (Canlı - Tek Ders)

Roket Etkisi Nedir?

Roket Etkisi; öğrencinin motivasyonunu yüksek tutan, bilimsel öğrenmeye dayalı bir eğitim modelidir. Roket Hazırlık ile sınavlara hazırlanan öğrenciler bu süreçte etkin öğrenme modelini keşfeder, uzman eğitmenler ile çalışır, ünlü psikologlardan rehberlik hizmeti alır, etkileşimli soru çözümleri ile gerçek bir sınav deneyimi yaşar.


Öğrenciye Özel Öğretim Programı

Roket Hazırlık olarak öğrencinin ihtiyaçlarını biliyor, kişiselleştirilmiş ders programları sunuyoruz. Öğrencinin hedefine uygun, roket hızında öğrenme sistemimizin yanı sıra video içerikler ile de öğrencinin dersleri tekrar tekrar izleyebilmesini sağlıyoruz.

Rehberlik ve Koçluk Hizmeti

Sınav stresi ve kaygısı yaşayan öğrencilerimize ünlü psikologlarımız ile destek sağlıyor; öğrencimize üniversite ve meslek seçimini ideal şekilde yapması için rehberlik hizmeti sunuyoruz. (Bu hizmet, ek ücrete tabidir)

Uzman Eğitmenler ile Güncel İçerikler

En güncel içerikleri bünyesinde bulunduran Roket Hazırlık, ÖSYM’nin belirlediği konuları uzman eğitmenler eşliğinde öğrencilere sunuyor. Böylelikle öğrenciler, konuları ezberlemek yerine bütünüyle öğrenebiliyor.

Her Seviye için Soru Çözümleri

Yapay zeka destekli seviye tespit robotu ile öğrencinin seviyesini tespit ediyor, seviyesine uygun soru çözümleri sunuyoruz. Ezber sisteminin dışında kalan öğrenci, kolay ve kendi hızında çalışabileceği bir öğrenme modeli ile sınavlara hazırlanıyor.

Geri Dönüşler

Örnek Videolar

2024 KPSS GYGK Matematik Kursu (Canlı - Tek Ders), KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Sınavı kapsamında sorulan Matematik konularını mantığını kavrayarak, etkin biçimde öğrenmek isteyen öğrenciler için hazırlanmış bir eğitim programıdır. Bu kurs online ortamda, canlı ders formatında yapılmaktadır.

Program Türü

2024 KPSS GYGK Matematik Kursu (Canlı - Tek Ders) dersleri Zoom aracılığıyla canlı ders formatında düzenlenmektedir. Dersler kaydedilip video formatında da öğrencilere sunulmaktadır.

Program Saatleri

2024 KPSS GYGK Matematik Kursu (Canlı - Tek Ders) ders saati 105 saat olarak belirlenmiştir.

Ders İçerikleri

2024 KPSS GYGK Matematik Kursu (Canlı - Tek Ders) kapsamında işlenecek konular ÖSYM’nin belirlediği konu başlıklarından oluşmaktadır. Ders planında ÖSYM’nin güncel takvimi baz alınmaktadır.

Ders Programı

2024 KPSS GYGK Matematik Kursu (Canlı - Tek Ders) kapsamında sunulan dersler 25 Ekim tarihinde başlayacaktır.

Tecrübeli Öğretmen Kadrosu

Konuları eksiksiz olarak kavramanız için kurs programımız alanında yetkin öğretmenler eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

Kazanım Analiz Sınavları

Belli bir zaman boyunca işlenmiş dersleri ne ölçüde öğrendiğinizi belirlemek için kazanım analiz sınavları uygulanır. Bu sınavlar mini sınav şeklindedir, deneme sınavları kadar uzun sürmemektedir ve online ortamda yapılır.

Çizgi Altı Etütleri

Konu anlatımları sırasında anlamadığınız konuları öğrenmeniz için çizgi altı etütler düzenlenir. Eksik olduğunuz konular kazanım analiz sınavları ile belirlenir ve ardından ilgili konuları daha iyi kavramanız için çizgi altı etütler yapılır.

10 Adet Türkiye Geneli Deneme Sınavı

Süreci en iyi şekilde geçirmeniz için farklı ulusal yayınlar tarafından hazırlanmış 10 adet deneme sınavı yapılacaktır. Sınavlara online olarak katılabilir ve netleriniz, puanınız gibi tüm sonuçları sistemimiz üzerinden detaylı olarak görebilirsiniz.

Hediye Kitap Desteği

Bu kurs programına kaydolan bütün öğrencilere dersler başlamadan üç gün önce ücretsiz olarak yayın paketi gönderilmektedir.

Rehberlik Hizmeti

Öğrencilerin sınava psikolojik olarak da hazırlanmasına destek olmak amacıyla belli tarihlerde ve saatte rehberlik birimi tarafından canlı yayın ile seminer yapılacaktır. Öğrenciler ayda 1 defa rehberlik hizmeti alma fırsatına sahiptir.

WhatsApp ve Telegram İletişim Grupları

Derslerin sanal ortamda yapılmasının sınıf içi etkileşimi ve öğrenme oranını düşürmesi riskinden dolayı WhatsApp ve Telegram grupları kurulmaktadır. Bu iletişim grupları sayesinde öğrenciler, eğitmenlerle kolay bir şekilde iletişim kurabilir ve merak ettiği soruların yanıtını öğrenebilir.

Limitsiz Kunduz Üyeliği

Kurs programına katılan bütün öğrencilere sınırsız Kunduz üyeliği verilmektedir. Bu fırsat sayesinde öğrenciler istediği kadar soru sorabilmektedir. Dolayısıyla çözemedikleri soruların çözümünü öğrenme fırsatı yakalayarak konuları daha iyi öğrenmektedir.

Kamp Programları

Bilgilerinizi pekiştirmek ve eksik olduğunuz noktaları kapatmak için konu anlatımı süreci sona erdikten sonra ders anlatım ve soru çözüm kamplarına katılabilirsiniz.

Teknik Destek

Ders süreci boyunca yaşanabilecek teknik sorunlar için Teknik Destek Hattı üzerinden çözüm sağlanacaktır.

Ödeme Seçenekleri

Ödeme 3 farklı şekilde yapılabilmektedir: Kredi kartı/banka kartı ile tek çekim olarak, havale/EFT ile ya da kredi kartına taksit seçeneğiyle. Kredi kartına taksit ile ödeme yapacak öğrenciler için kullandıkları bankanın belirlemiş olduğu vade farkı ödemeye yansıtılmaktadır.

Konu Başlıkları

Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? Roket Hazırlık GYGK Canlı Kurs Matematik
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun? GYGK Matematik Canlı Ders Kayıtları
Materyal Desteği
Türkiye’nin önde gelen yayınevlerinden sizin için seçtiğimiz deneme sınavları, ara sınavlar ve hediye kitap seti.
Rehberlik Servisi
Öğrencilerin doğru hedef belirlemesi, sınav kaygısı ve stresi yaşamadan sınava hazırlanması için güçlü bir rehberlik hizmeti. (Bu hizmet, ek ücrete tabidir)
7/24 Tüm İçeriklere Sınırsız Erişim
Öğrencilerin istediği yerden istediği zaman ders içeriklerine ulaşmasını sağlayan yapay zeka destekli çevrim içi eğitim modeli.
Konu Anlatımı ve Soru Çözümleri
Ezbere değil öğrenmeye dayalı, öğrencinin konuyu her yanıyla kavramasını sağlayan konu anlatımı ve soru çözümleri.
KPSS Çalışmak için Yeterli Vaktin Yok mu?
KPSS Çalışmak için Yeterli Vaktin Yok mu?

Bütün program boyunca dersi derste öğrendiğimi söyleyebilirim gönül rahatlığıyla. Üzerine konu tekrarı yapıp soru çözdüğümde programın faydasını ciddi anlamda görmüş oldum.

Fatmanur Yalçınkaya

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?
Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?

Matematik ve Coğrafya’da netlerim ne yapsam yükselmiyordu ama bu program sayesinde kendimi bayağı geliştirdim. Kunduz üyeliğinin ücretsiz olması da çok işime yaradı ayrıca.

Berkay Turan

İşi Bırakmadan KPSS'ye Çalışamıyor musun?
İşi Bırakmadan KPSS'ye Çalışamıyor musun?

Yoğun bir iş hayatım varken KPSS’ye hazırlanmak bana zor geliyordu ama istediğim her yerden derslere bağlanabildim ve bilmediğim konuların mantığını anladım. Çok teşekkür ederim tüm ekibe.

Zeynep Demirci Köse

Profil Görsel
Kursuna Kayıt Oldu
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+90 0850 840 54 37
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat