AYT Sözel Paketi
AYT Sözel Paketi
12.299₺

Fiyatı başka bir arkadaşınla paylaşmak mı istiyorsun?
O zaman hediyeli paketi satın al!

AYT Sözel Paketi 2024

AYT Sözel Paketi, Alan Yeterlilik Testi sözel konularını en verimli şekilde öğrenmek isteyen öğrenciler için düzenlenen bir kurs paketidir.
Pakete Dahil Kurslar
Bu paket ile birlikte size tanımlanacak olan kurslar
Paket İçeriği

Online sınava hazırlık sisteminden yararlanmak isteyen sözel bölümü öğrencilerinin tercih ettiği kurslar arasındaAYT Sözel Paketi bulunmaktadır.

AYT Sözel Paketi, Alan Yeterlilik Testleri’nde (AYT) sözel bölüm için online sınava hazırlık sisteminden faydalanmak isteyen öğrencilere yönelik hazırlanmıştır. AYT Sözel Paketi, online eğitim metodu ile yürütüldüğü için öğrencinin birçok bakımdan avantajlı olmasını sağlamaktadır.

Dersler video formatında sunulduğu için öğrenci dilediği zaman dersi duraklatabilir, anlamadığı yeri istediği kadar başa sarıp izleyebilir ve dersleri PDF formatında indirerek dilediği sayıda konu tekrarı yapabilir. Tüm bunlar, üniversiteye hazırlık aşamasındaki bir öğrencinin süreci en aktif ve verimli şekilde geçirmesini sağlamaktadır.

AYT Sözel Paketi ile öğrencilere rehberlik-koçluk hizmeti de sunulmaktadır. Bu sayede öğrenciler, hedef belirleme ve sınav stresi gibi alanlarda yaşadıkları sorunu çözüme kavuşturma noktasında destek almaktadır. Başka deyişle Roket Hazırlık, öğrencinin sınava psikolojik olarak da hazırlık yapmasına yardımcı olmaktadır.

AYT Sözel Paketi’ne kaydolan öğrencilerin velileri ise ebeveyn takip sistemini kullanarak öğrencinin gelişiminden haberdar olmaktadır. Böylece hem öğrenci hem de veli için güvenilir bir online sınava hazırlık sistemi sunulmaktadır.

AYT Sözel Paketi Nedir?

AYT Sözel Paketi, üniversiteye hazırlık sürecinde Alan Yeterlilik Testleri’ndeki (AYT) sözel derslere ait soruları yanıtlayacak öğrencilere yönelik hazırlanan bir online eğitim paketidir.

AYT Sözel Paketi, yalnızca AYT sözel derslerini içermektedir. AYT Sözel Paketi, online eğitim metodu ile sunulmaktadır. Bu sayede öğrenci, dersleri istediği kadar izleyebilmekte ve öğrenme daha kalıcı hale gelmektedir.

AYT Sözel Paketi, öğrencinin kendi öğrenme stiline göre düzenlenmektedir. Bu sayede öğrenci ders videolarını takip etmekte zorluk çekmemekte ve öğrenme süreci daha eğlenceli hale gelmektedir.

AYT Sözel Paketi’nde Hangi Dersler Bulunur?

AYT Sözel Paketi’nde şu dersler bulunur:

  • Sosyal 1 (Tarih, Coğrafya)
  • Türk Dili ve Edebiyatı,
  • Sosyal 2 (Tarih, Coğrafya, Felsefe Grubu – Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Psikoloji, Mantık, Sosyoloji)

 

AYT Sözel Paketi Nasıl Alınır?

AYT Sözel Paketi, Roket Hazırlık internet adresine kaydolan kişilerin kurs ücretini ödemesi yoluyla alınır.

AYT Sözel Paketi’ni almak için gereken ücretin ödenmesi gerekir aksi takdirde kişi Roket Hazırlık’ın online sınava hazırlık sistemi tarafından kursa kaydolmuş olarak görünmez. Bu durum, öğrencinin ders materyallerine erişim fırsatından yararlanmasını engellemektedir. 

Roket Hazırlık’ın internet adresine üye olmak için ise öğrencinin ya da velinin ücret ödemesine gerek yoktur. Platforma tamamen ücretsiz bir biçimde üye olmak mümkündür.

AYT Sözel Paketi’ni Kimler Almalıdır?

AYT Sözel Paketi’ni şu kişiler almalıdır:

  • Üniversitelerin dört senelik sözel bölümlerini kazanmak isteyen öğrenciler,
  • Sınava online hazırlık sürecinde olan sözel bölüm öğrencileri,
  • Alan Yeterlilik Testleri’nde (AYT) sözel derslerden sorumlu olanlar.

 

AYT Sözel Paketi Dersleri Nasıl Gerçekleştirilir?

AYT Sözel Paketi dersleri online eğitim modeline uygun olarak gerçekleştirilir. AYT Sözel Paketi dersleri alanında yetkin sözel bölümü eğitmenleri eşliğinde önceden profesyonel bir stüdyoda çekilmiş videolardan oluşmaktadır. Bu videolar yayıma hazır hale getirilir ve Roket Hazırlık internet sitesinin paneline eklenir. Kursa kaydolan öğrenciler eğitim materyallerine erişme hakkı kazanır.

AYT Sözel Paketi derslerinin online eğitim modeline uygun biçimde düzenlenmesi, öğrenciye birçok açıdan avantaj sağlar. Örneğin online sınava hazırlık sistemi geleneksel üniversiteye hazırlık sistemlerine göre daha az masraflıdır, zaman açısından daha ekonomiktir ve bilginin daha kalıcı olmasını sağlar.

Online sınava hazırlık sisteminden yararlanan öğrenciler dersleri istediği kadar başa sarıp dinleyebilir, ders ve soru çözüm videolarını istediği yerde duraklatabilir. Böylece öğrenci kendi öğrenme sürecinin sorumluluğunu almış olur.

AYT Sözel Paketi Ders Materyalleri Nelerdir?

AYT Sözel Paketi ders materyalleri; Alan Yeterlilik Testleri (AYT) sözel derslerine yönelik düzenlenen konu anlatımı ve soru çözümü videolarıdır.

AYT Sözel Paketi ders materyalleri arasında konu anlatımı ve soru çözümü videolarının PDF formatındaki versiyonu da bulunur. Dileyen öğrenciler PDF dosyalarının çıktısını alarak internet olmayan yerlerde de üniversiteye hazırlık sürecine devam edebilir.

AYT Sözel Paketi ders materyalleri arasında AYT sözel derslerine ilişkin hazırlanan testler de yer alır. Öğrenciler bu testleri çözdükleri zaman hangi konularda iyi olduklarını ve hangi konuları tekrar çalışmaları gerektiğini görmektedir. Böylece daha etkin bir öğrenme süreci geçirilir.

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?

Öğrencimizin Roket Hazırlık ile netlerini nasıl arttırdığını öğren.

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun?

Roket Hazırlık ile sınavda başarılı olmayı öğren.

Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun?
Ezberlemek Zor mu Geliyor?

Roket Hazırlık ile öğrenmeye dayalı sınava hazırlık deneyimini yaşa.

Ezberlemek Zor mu Geliyor?
Profil Görsel
Kursuna Kayıt Oldu
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+90 0850 840 54 37
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat