AYT Sayısal Paketi
AYT Sayısal Paketi
10.799₺

Fiyatı başka bir arkadaşınla paylaşmak mı istiyorsun?
O zaman hediyeli paketi satın al!

AYT Sayısal Paketi 2024

AYT Sayısal Paketi, Alan Yeterlilik Testleri'ndeki sayısal derslerden sorumlu olan öğrencilerin başarılı olmasını sağlamak için düzenlenen bir kurs paketidir.
Pakete Dahil Kurslar
Bu paket ile birlikte size tanımlanacak olan kurslar
Paket İçeriği

Online sınava hazırlık fırsatını değerlendiren öğrenciler için en verimli eğitim paketleri arasında AYT Sayısal Paketi bulunur. 

AYT Sayısal Paketi, online sınava hazırlık sürecine dahil olan sayısal bölümü öğrencilerine yönelik düzenlenen bir eğitim paketidir. AYT Sayısal Paketi, online eğitim modeline ve öğrencinin sahip olduğu öğrenme stiline göre düzenlenmektedir. Dolayısıyla Roket Hazırlık tarafından sunulan sınava online hazırlık yöntemi ile öğrencinin süreçten maksimum verim alması sağlanmaktadır.

AYT Sayısal Paketi’nin yanında üniversiteye hazırlık sürecindeki öğrencilere rehberlik ve koçluk hizmeti de verilmektedir. Bu sayede öğrenci, sınav kaygısı ve hedef belirleme gibi akademik alanlarda yaşadığı problemleri çözüme kavuşturma fırsatı da bulmaktadır.

AYT Sayısal Paketi Nedir?

AYT Sayısal Paketi, Alan Yeterlilik Testleri’nde (AYT) sayısal bölümden sorumlu olan öğrenciler için hazırlanan bir online eğitim paketidir.

AYT Sayısal Paketi, Alan Yeterlilik Testleri (AYT) sayısal bölümü derslerini içermektedir. Üniversiteye hazırlık aşamasında olan sayısal bölümü öğrencileri AYT Sayısal Paketi alarak bu süreci maksimum düzeyde verimli geçirebilmektedir.

Öğrencinin kendi öğrenme stiline göre düzenlenen dersler, soru çözüm videoları, koçluk-rehberlik hizmeti ve ebeveyn takip sistemi sayesinde online sınava hazırlık sisteminden alınan verim artmaktadır.

AYT Sayısal Paketi’nde Hangi Dersler Bulunur?

AYT Sayısal Paketi’nde şu dersler bulunur:

  • Matematik 2,
  • Fizik,
  • Kimya,
  • Biyoloji.

 

AYT Sayısal Paketi Nasıl Alınır?

AYT Sayısal Paketi, Roket Hazırlık web sitesine üye olunduktan sonra eğitime kayıt yaptırılarak alınır.

AYT Sayısal Paketi ders materyallerine erişmek için öğrencinin ya da velinin ilgili ücreti ödemesi gerekmektedir. Aksi halde öğrenci, sistemde kursa kaydolmuş olarak görünmeyeceği için ders materyallerinden yararlanma fırsatına sahip olmayacaktır.

AYT Sayısal Paketi’ne kaydolmak üzere Roket Hazırlık web sitesine yapılacak üyelik işlemi ise tamamen ücretsizdir. Öğrenci ya da veliden siteye üye olması için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

AYT Sayısal Paketi’ni Kimler Almalıdır?

AYT Sayısal Paketi’ni şu kişiler alabilir:

  • Alan Yeterlilik Testleri’ne (AYT) sayısal bölümden hazırlanan öğrenciler,
  • Sınava online hazırlık sürecinde sayısal bölümü tercih edenler,
  • Üniversitede dört yıllık sayısal bölüm kazanmak isteyen öğrenciler.

 

AYT Sayısal Paketi Dersleri Nasıl Gerçekleştirilir?

AYT Sayısal Paketi dersleri online eğitim modeline göre gerçekleştirilir. Bu yüzden öğrencinin kesintisiz çalışan bir internet bağlantısı ile uygun bir teknolojik cihaza (akıllı telefon, bilgisayar vb.) ihtiyacı vardır. 

AYT Sayısal Paketi dersleri, online sınava hazırlık sistemi ile yürütüldüğü için öğrencilere video formatında sunulur. AYT Sayısal Paketi ders videoları önceden alanında yetkin bir eğitmen ile stüdyo ortamında çekilip yayıma hazır hale getirilmektedir. Bu videolar, Roket Hazırlık’ın internet adresine eklenmekte ve yalnızca kursa kaydolan öğrenciler tarafından görüntülenebilmektedir. Kursa kayıt yaptırmayan öğrenciler AYT Sayısal Paketi derslerine erişememektedir.

AYT Sayısal Paketi Ders Materyalleri Nelerdir?

AYT Sayısal Paketi ders materyalleri, AYT sayısal dersleri ile ilgili önceden alanında yetkin bir eğitmen eşliğinde hazırlanan eğitim videoları ile soru çözüm videolarıdır.

AYT Sayısal Paketi ders materyalleri arasında ders ve soru çözüm videolarının PDF formatında indirilebilen hali de yer alır. Dolayısıyla öğrenci online sınava hazırlık dönemini maksimum verim alarak geçirir ve ders çalışma süreci kesintiye uğramaz.

AYT Sayısal Paketi ders materyallerinden bir diğeri ise her ders için hazırlanmış testlerdir. Bu testler, öğrencinin hangi konularda başarılı olduğunu ve hangi konularda kendini geliştirmesi gerektiğini görmesini sağlar.

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?

Öğrencimizin Roket Hazırlık ile netlerini nasıl arttırdığını öğren.

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun?

Roket Hazırlık ile sınavda başarılı olmayı öğren.

Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun?
Ezberlemek Zor mu Geliyor?

Roket Hazırlık ile öğrenmeye dayalı sınava hazırlık deneyimini yaşa.

Ezberlemek Zor mu Geliyor?
Profil Görsel
Kursuna Kayıt Oldu
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+90 0850 840 54 37
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat