AYT Eşit Ağırlık Paketi
AYT Eşit Ağırlık Paketi
10.799₺

Fiyatı başka bir arkadaşınla paylaşmak mı istiyorsun?
O zaman hediyeli paketi satın al!

AYT Eşit Ağırlık Paketi 2024

AYT Eşit Ağırlık Paketi, Alan Yeterlilik Testleri'ne eşit ağırlık bölümünden hazırlanan öğrencilere yönelik sunulan bir kurs paketidir.
Pakete Dahil Kurslar
Bu paket ile birlikte size tanımlanacak olan kurslar
Paket İçeriği

Online sınava hazırlık fırsatını değerlendiren eşit ağırlık bölümü öğrencilerinin tercih ettiği kurslar arasında bulunan AYT Eşit Ağırlık Paketi, öğrencinin üst düzey akademik başarı elde etmesine ve sınavda rakiplerinin önüne geçmesine eşlik etmektedir.

AYT Eşit Ağırlık Paketi, Alan Yeterlilik Testleri’nde (AYT) eşit ağırlık bölümü sorularından sorumlu olan öğrencilere yönelik düzenlenmektedir. AYT Eşit Ağırlık Paketi, her öğrencinin kendi öğrenme stili dikkate alınarak hazırlanmıştır. Eğitimlerin bireyselleştirilmiş nitelikte olması, öğrencinin üniversiteye hazırlık sürecinden aldığı verimi arttırmaktadır.

AYT Eşit Ağırlık Paketi online eğitim metoduna göre gerçekleştirilmektedir. AYT Eşit Ağırlık Paketi, AYT eşit ağırlık konularını içeren ders videolarından oluşmaktadır. Bu sayede öğrenciler geleneksel dershanelerden farklı olarak dersleri kendi hızında, istediği sayıda ve istediği yerde duraklatıp devam ettirerek takip edebilmektedir.

AYT Eşit Ağırlık Paketi Nedir?

AYT Eşit Ağırlık Paketi, Alan Yeterlilik Testleri’nde (AYT) eşit ağırlık derslerinden sorumlu olan öğrencilere yönelik düzenlenen bir online eğitim paketidir.

AYT Eşit Ağırlık Paketi, online eğitim yöntemi ile düzenlenmektedir. Dolayısıyla öğrenciler online sınava hazırlık aşamasını maksimum verim alarak geçirmektedir.

Nitekim soru çözüm videoları, PDF materyalleri, konu anlatım videoları, rehberlik-koçluk hizmeti ve ebeveyn takip sistemi ile üniversiteye hazırlık süreci tıpkı bir online dershane mantığında yürütülmektedir. Roket Hazırlık, AYT eşit ağırlık bölümü için sınava hazırlık aşamasında olan öğrencilere sürecin her kademesinde destek vermektedir.

AYT Eşit Ağırlık Paketi’nde Hangi Dersler Bulunur?

AYT Eşit Ağırlık Paketi’nde şu dersler bulunur:

  • Türk Dili ve Edebiyatı,
  • Tarih,
  • Coğrafya,
  • Matematik 2.

 

AYT Eşit Ağırlık Paketi Nasıl Alınır?

AYT Eşit Ağırlık Paketi, Roket Hazırlık internet adresine üye olmak ve eğitim paketine kaydolmak yoluyla alınır.

AYT Eşit Ağırlık Paketi’ne kaydolmak isteyen öğrencilerin mutlaka Roket Hazırlık internet sitesine üye olması gerekmektedir. Üyelik işlemi tamamen ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 

AYT Eşit Ağırlık Paketi’ni Kimler Almalıdır?

AYT Eşit Ağırlık Paketi’ni şu kişiler almalıdır:

  • Alan Yeterlilik Testleri’nde (AYT) eşit ağırlık derslerinden sorumlu olan öğrenciler,
  • Sınava online hazırlık aşamasındaki eşit ağırlık bölümü öğrencileri,
  • Üniversitelerin dört senelik eşit ağırlık bölümlerini kazanmak isteyen öğrenciler.

 

AYT Eşit Ağırlık Paketi Dersleri Nasıl Gerçekleştirilir?

AYT Eşit Ağırlık Paketi dersleri online eğitim modeline göre gerçekleştirilir. AYT Eşit Ağırlık Paketi dersleri, önceden alanında yetkin eğitmenler eşliğinde stüdyoda çekilen videolardan oluşmaktadır. Ders videolarına erişebilmek için sınava hazırlık sürecindeki öğrencinin Roket Hazırlık’ın internet sitesine üye olması gerekmektedir.

AYT Eşit Ağırlık Paketi dersleri, online eğitim modeli ile sunulduğu için öğrenciler dersleri diledikleri zaman ve istedikleri sayıda izleme hakkına sahip olmaktadır. Ayrıca öğrenci bulunduğu şehir ya da ülke fark etmeksizin Roket Hazırlık tarafından sunulan AYT Eşit Ağırlık Paketi derslerine katılabilmektedir.

AYT Eşit Ağırlık Paketi Ders Materyalleri Nelerdir?

AYT Eşit Ağırlık Paketi ders materyalleri Alan Yeterlilik Testleri (AYT) eşit ağırlık konularına yönelik hazırlanan ders ve soru çözüm videolarıdır.

AYT Eşit Ağırlık Paketi ders materyalleri arasında soru çözüm ve ders videolarının dışında bu videoların PDF formatında sunulan yazılı versiyonları da bulunur. İsteyen öğrenciler PDF dosyalarının çıktısını alabilir. Bu sayede öğrenci sadece videolardan tuttuğu not ile yetinmeyip tıpkı bir ders kitabı ve soru bankası niteliğinde olmak suretiyle bir nevi kendi kitabını oluşturur.

AYT Eşit Ağırlık Paketi ders materyalleri arasında her derse ait önceden hazırlanmış testler de bulunur. Öğrenci ders videolarını izledikten sonra bu testleri çözerek kendini geliştirebilir. Ardından yanlış yaptığı ya da boş bıraktığı sorular üzerinden hangi noktalarda konu tekrarı yapması gerektiğini ya da farklı soru tipleri çözmesi gerektiğini gözlemler. Bu sayede süreç, daha etkin bir şekilde ilerlemiş olur.

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?

Öğrencimizin Roket Hazırlık ile netlerini nasıl arttırdığını öğren.

Netlerin Bir Türlü Artmıyor mu?
Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun?

Roket Hazırlık ile sınavda başarılı olmayı öğren.

Sınava Hazırlanırken Zorluk mu Yaşıyorsun?
Ezberlemek Zor mu Geliyor?

Roket Hazırlık ile öğrenmeye dayalı sınava hazırlık deneyimini yaşa.

Ezberlemek Zor mu Geliyor?
Profil Görsel
Kursuna Kayıt Oldu
Eğitim Danışmanımız ile iletişime geç.
Hemen Ara
+90 0850 840 54 37
Whatsapp ile destek al
İletişime geçmek için tıkla
Menüyü Kapat